Sport.pl

Siatkówka. Bartosz Kurek trenuje w nowym klubie

Po nieudanych dla Polski mistrzostwach Europy, przyjmujący reprezentacji Bartosz Kurek dołączył do nowego zespołu Lube Banca Macerata. W poniedziałek zespół wznowił przygotowania w ośmioosobowym składzie.
Oprócz Polaka na treningu stawili się: Baranowicz, Giombini, Henno, Lampariello, Monopoli, Paparoni i Patriarca. W piątek do Maceraty przyjadą srebrni medaliści ostatnich mistrzostw Europy: Zaytsev, Parodi i Kovar oraz Serbowie Podrascanin i Stankovic, którzy z Kopenhagi wrócili z brązowymi krążkami.

Kurek w klubie stawił się o 8.30, czyli godzinę przed rozpoczęciem treningu. - Zostałem fantastycznie przyjęty. Od każdego otrzymałem mnóstwo serdeczności - mówił, dodając: - Wspominałem już wiele razy, że gra we włoskiej Serie A jest spełnieniem moich marzeń i nie mogę się doczekać, aby rozpocząć ich realizację.

Polak po nieudanym turnieju wciąż odczuwa niedosyt. - Czuję wielki zawód w związku z nieudanymi dla mnie mistrzostwami Europy. Chcę zdystansować się od porażki z Bułgarią i zacząć trenować, co jest najlepszym sposobem, aby zapomnieć - stwierdza.

Przed Kurkiem nie lada wyzwanie, bo już 9 października, w ramach Superpucharu Włoch, Lube Banca Macerata zmierzy się z Itasem Diatec Trentino. - Na dziewięć dni przed meczem czeka nas sporo pracy. Celem jest oczywiście zwycięstwo - dodał.

Więcej o:
Komentarze (4)
Siatkówka. Bartosz Kurek trenuje w nowym klubie
Zaloguj się
 • alk123

  Oceniono 15 razy 13

  Powodzenia Bartosz w nowym klubie! Trzymamy kciuki za udany sezon, bo jesteś potrzebny kadrze w dobrej formie.
  PS. Czy Wy macie na tej stronie admina?

 • ernest29

  Oceniono 9 razy 7

  Mam nadzieję, że Kurek nauczy się wreszcie skuteczniej serwować, bo patrzec nie można na jego błędy serwisowe w kluczowych momentach.

 • dalkus1

  Oceniono 4 razy 4

  ja też życzę USTABILIZOWANIA FORMY jak na prawdziwego ZAWODOWCA przystało

 • top-fan

  Oceniono 7 razy -1

  złote myśli bigosa- trolla !!!

  miłosnik ruskich golasów !!!

  bigos się skończył !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX