WGP Siatkarek. Błąd trenerów w meczu Polek z USA?

Polska przegrała 2:3 z USA w pierwszym meczu finału World Grand Prix. W pierwszych dwóch setach nasze reprezentantki grały koncertowo, ale zawaliły końcówkę trzeciej partii i rywalki doprowadziły do tie breaka. W piątej, decydującej odsłonie pomylili się... polscy trenerzy, którzy Katarzynę Skowrońską wysłali na boisko jako środkową bloku.
Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

Polka, uznawana za jedną z najlepszych atakujących na świecie, w piątym decydującym secie weszła na boisko jako środkowa. Błąd wychwycili goście w studio Polsatu. - Szczerze mówiąc nie widziałem jej przy siatce - komentuje ekspert Polsatu Wojciech Drzyzga. - To jest techniczny błąd, który się czasem zdarza. Błąd trenerów. Najprawdopodobniej asystenta, który zajmuje się tymi sprawami - tłumaczy. - To mały błąd techniczny, który łatwo poprawić, ale zabiera jedną zmianę - dodaje.

W niedzielnym spotkaniu z Brazylią w składzie Polek również była zaskakująca zmiana, kiedy na pozycję atakującej weszła... przyjmująca Joanna Szczurek. Goście w studio Polsatu przypuszczali, że to również mogło być wynikiem błędu.

W czwartek Polki zrewanżują się Brazylii ?