Sport.pl

MŚ w siatkówce. Rosjanie nie ukarzą dodatkowo Spiridonowa

W ciągu 20 dni Międzynarodowa Federacji Piłki Siatkowej (FIVB) ukarze Aleksieja Spiridonowa za skandaliczną wypowiedź na temat Polaków. Kontrowersyjny siatkarz może być jednak pewny, że rosyjski związek siatkarski nie wyciągnie wobec niego dodatkowych konsekwencji.
- Zawsze uważałem, że Polacy to normalni ludzie. Kiedy przyjeżdżałem tu z klubem, nie było żadnych problemów. Na mistrzostwach świata zdałem sobie sprawę, że to zgniły naród - powiedział po zakończeniu siatkarskiego mundialu Aleksiej Spiridonow. Ponadto, przyjmujący "Sbornej" opluł jednego z kibiców i udawał, że strzela do nich z karabinu.

W środę FIVB poinformowała, że wymierzy Spiridonowowi odpowiednią karę. Inny pogląd w tej sprawie wyraził szef rosyjskiego związku siatkarskiego. - Spiridonow nie zostanie przez nas dodatkowo ukarany. Gdy FIVB podejmie decyzję, wtedy my to wyegzekwujemy - powiedział Stanisław Szewczenko.

Więcej o:
Komentarze (2)
MŚ w siatkówce. Rosjanie nie ukarzą dodatkowo Spiridonowa
Zaloguj się
 • staq

  Oceniono 2 razy 2

  A niby dlaczego miałby być Spirydonow ukarany ? że jakiś burak wszczął awanturę, prowokował Rosjan wrzeszcząc "oddajcie Krym", a potem pokazywał wała siatkarzom rosyjskim? I jeszcze ten burak nie wstydził się chwalić tym przed mediami , występując jako poseł RP.
  www.youtube.com/watch?v=wi_8FoK5T6k
  Wstyd dla Zgierza i okolic, ze takiego buraka wyhodował !

 • syndromsztokholmsky

  Oceniono 3 razy 1

  A ja sie pytam wybiórczo, kiedy napiszecie artykuł o Zagumnym który nazwał brazylijczyka "suk**synem" ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX