Sport.pl

Mistrzostwa świata siatkarzy 2014. Reakcje na Twitterze po losowaniu

Reprezentacja Polski awansowała do III rundy mistrzostw świata w siatkówce. O grę w półfinale powalczy z Brazylią (16.09) i Rosją (18.09). Losowanie nie należało na najłatwiejszych, ale... "Jak wygrywać, to z najlepszymi!", "Zaj... grupa do wejścia do finału!", "Sukces. Nikt nie powie o gorących kuleczkach" - komentują eksperci siatkarscy na Twitterze.
Siatkarskie mistrzostwa świata potrwają do 21 września. W III rundzie grupowymi rywalami Polaków będą Brazylijczycy (16.09) i Rosjanie (18.09). Do półfinału przejdą dwie najlepsze drużyny."Kat". Biografia Huberta Wagnera


Więcej o:
Komentarze (24)
Mistrzostwa świata siatkarzy 2014. Reakcje na Twitterze po losowaniu
Zaloguj się
 • fanka1702

  Oceniono 68 razy 56

  Jest takie przysłowie łacińskie "Per aspera ad astra" (Przez trudy do gwiazd). Ja wierzę, że chłopaki dadzą radę. Teraz najważniejsze jest ich nastawienie psychiczne i to żeby Pan Michał szybko wrócił. Do boju!

 • tukantoko

  Oceniono 33 razy 27

  Brawo Kuba Bednaruk - tak trzeba podchodzić do sprawy, a nie jęczeć, że mieliśmy trudne losowanie!

 • hrabia-drapello

  Oceniono 30 razy 20

  "zobaczycie"!
  Oczywiście jak zapłacicie zębatemu ubekowi...

 • slask383

  Oceniono 19 razy 15

  Im trudniejszy rywal tym wieksza motywacja,super Nasi dadza rade!!!

 • pix_d

  Oceniono 11 razy 11

  Muszę się zgodzić z Panem Pzedpełskim: oczywiście że Brazylię i Rosję da się pokonać. Trzeba tylko wyjść i gryźć parkiet przez całe dwa spotkania, na maxa, bez wpadek jak z Iranem i bez wahnięć jak z Francją.

 • zamorano102

  Oceniono 4 razy 4

  Pan Paweł Hochstim ośmiesza się swoją bezmyślnością. To, że jest dokładnie odwrotnie jak 4 lata temu nie znaczy, że to "zwycięstwo światowej siatkówki". 3 zespoły z pierwszej 5 rankingu FIVB trafiają do jednej grupy. Trzy zespoły, które jak na razie mają najlepszy bilans na tych MŚ trafiają do jednej grupy. Za to do grupy katowickiej trafiają dwie drużyny z 3 miejsc i jedna z nich na 100% będzie w top4. W tym Niemcy, którzy poza Bułgarami w zasadzie nie mieli do tej 3 fazy na rozkładzie topowego przynajmniej teoretycznie teamu (nastolatki z Kuby nimi nie są; niewiele tam zostało z drużyny sprzed 4 lat).

 • lukanoski123

  Oceniono 11 razy 3

  Bardzo chciałem rusków i mamy :) będzie wojna polsko - ruska..

 • kibleg

  Oceniono 9 razy 3

  Przedpełski zadowolony ... hehe, a jakiego ma grać, skoro jak twierdził - sam ustalił sposób losowania. Ale rację ma: z każdej grupy da się awansować. Co więcej, awansują aż dwie drużyny! A teraz z innej beczki: beznadziejnie ułożony regulamin. Pierwsze miejsce w grupie E zajęła drużyna, która przegrała z drużyną, która zajęła drugie miejsce. Moim zdaniem można by zwycięzcę grupy wyznaczyć budując tabelkę z rozegranych meczy między drużynami, które weszły do szóstki, tj. Francja, Polska, Iran. Polska z Francją i Iranem wygrała, więc 1 miejsce. Francja wygrała z Iranem, więc drugie, i Iran trzecie. A tak: rozstawiona drużyna, która nie była najlepsza z tych trzech w rozgrywce między nimi.

 • roztoka

  Oceniono 7 razy -1

  Jeśli już posługujemy się takim językiem jak michnikowe medium, to trzeba stwierdzić , że

  grupa być może jest zaj....a, ale za to Wyborcza jest .... c h u j o w a... i .. g ó w n i a n a ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX