ME Siatkarek

 • Reprezentacyjny Impel Wrocław Tego jeszcze nie było

  Reprezentacyjny Impel Wrocław Tego jeszcze nie było

  Na rozpoczętych już mistrzostwach Europy siatkarek może zagrać aż osiem zawodniczek Impelu Wrocław. Sześć z nich zostało powołanych do reprezentacji Polski. - W naszej historii takiej sytuacji nie pamiętam - mówi prezes klubu Jacek Grabowski.

 • Radecka: Wszyscy patrzą na nas przez pryzmat Złotek, a to już inne pokolenie
 • Trener Piotr Makowski: W żeńskiej siatkówce brakuje młodych zawodniczek
 • ME siatkarek. Po raz pierwszy od 12 lat Polki zaczęły mistrzostwa od porażki

  ME siatkarek. Po raz pierwszy od 12 lat Polki zaczęły mistrzostwa od porażki

  Czasy, gdy z definicji zaliczało się Polki do faworytek i pewnych minimum półfinalistek mistrzostw Europy, minęły. Ostatni medal zdobyły one w 2009 roku, kolejnych nie widać. Teraz muszą ciężko walczyć o każdą wygraną. Z Czeszkami się nie udało - Polki uległy 2:3 i po raz pierwszy od 2001 roku rozpoczęły turniej od porażki.

 • Ten piątek będzie jak sobota - mnóstwo sportu! [ZAPOWIEDŹ]

  Ten piątek będzie jak sobota - mnóstwo sportu! [ZAPOWIEDŹ]

  Piłkarze Waldemara Fornalika grają arcyważny mecz w eliminacjach MŚ 2014, ich młodsi koledzy walczą o wejście do młodzieżowych mistrzostw Europy. A relacjonować będziemy także mecz siatkarzy i siatkarek. Zaplanujcie piątek ze Sport.pl i aplikacją Sport.pl LIVE.

 • Dziś początek mistrzostw Europy siatkarek. A na nich aż osiem zawodniczek Impelu!
 • ME siatkarek. Żeby złotka znów były złotkami

  ME siatkarek. Żeby złotka znów były złotkami

  Meczem z Czeszkami siatkarki rozpoczynają mistrzostwa Europy. Nie mogą zawieść - tym razem oczekiwania wobec dopiero budowanej drużyny nie są wielkie. Transmisja od 19.30 w Polsacie Sport, relacja na żywo w Sport.pl.

 • ME siatkarek 2013. Leśniewicz: Oby nie rozpętało się polskie piekiełko

  ME siatkarek 2013. Leśniewicz: Oby nie rozpętało się polskie piekiełko

  - To chyba jedyny w Polsce trener młodego pokolenia nastawiony na sukces, dobrze wyszkolony i umiejący podejść do zawodniczek psychologicznie - mówi o Piotrze Makowskim jego była podopieczna Dominika Leśniewicz. Mistrzyni Europy z 2003 roku porównuje też Makowskiego do Andrzeja Niemczyka. I przekonuje, że trener powinien zostać na stanowisku, nawet jeśli na rozpoczynającym się dziś niemiecko-szwajcarskim turnieju kadra przegra wszystkie mecze. Polska - Czechy w piątek o godz. 20. Relacja na żywo w Sport.pl

 • GP siatkarek. Polsat Sport nie dokończył transmisji. Kibice oburzeni

  GP siatkarek. Polsat Sport nie dokończył transmisji. Kibice oburzeni

  Siatkarskie reprezentantki Polski w niedzielę przegrały 2:3 z Rosjankami w bardzo emocjonującym meczu. Niestety, polscy kibice nie mogli obejrzeć tie-breaka, gdyż problemy techniczne miał transmitujący to wydarzenie Polsat Sport. Co gorsza, stacja puszczając innym mecz - Włochy - Niemcy, nie poinformowała nawet o wyniku Polek.

 • Siatkówka. Mirek: Już w Grand Prix trzeba wygrywać

  - W najlepszych czasach było jasne, które zawodniczki są gwiazdami, każda z nas znała swoją rolę. Tak powinno być i teraz - mówi Joanna Mirek. Mistrzyni Europy z 2003 i 2005 roku wierzy, że odmłodzona reprezentacja Polski nawiąże do tamtych sukcesów. - Jeśli w drużynie trenera Makowskiego pozytywnie iskrzy, to już sporo z nią wypracował - twierdzi zawodniczka Chemika Police. Pierwszym, arcytrudnym testem możliwości Polek będzie turniej Grand Prix w Brazylii. Mecz Brazylia - Polska w nocy z piątku na sobotę.

 • Trzy siatkarki Impelu Wrocław powołane na pierwsze w tym roku zgrupowanie reprezentacji Polski
 • Siatkówka. Jak znaleźć 12 dziewczyn gotowych do poświęceń
 • Prasa po Polska - Serbia: To było wykonywanie wyroku

  Przez pierwsze dwa sety to nie była walka, to było wykonywanie wyroku na naszej drużynie. Serbki wprost zdemolowały zespół trenera Alojzego Świderka - tylko takie rzeczy można wyczytać w piątkowej prasie po odpadnięciu polskich siatkarek w ćwierćfinale mistrzostw Europy.

 • ME siatkarek. Wszystko na opak! ?To był nasz plan na zwycięstwo!"

  Polki dobrą zagrywką miały odrzucić Serbki od siatki, potem już tylko blokując ich próby ataku. Nasz plan bajecznie zrealizowały rywalki, które w ćwierćfinale ME w Belgradzie rozwiały nasze nadzieje na medal. - Były lepsze we wszystkim - mówiła po porażce 0:3 Milena Radecka.