Reprezentacje

 • Serbki pokonał Polki w siatkarskiej Lidze Narodów [ZAPIS RELACJI]
 • Tomasz Fornal: To tajemnica, trener zabronił nam mówić

  Tomasz Fornal: To tajemnica, trener zabronił nam mówić

  - Poczułem stres, ale nie taki, że człowiek nie może się ruszyć - mówi Tomasz Fornal. W piątkowym meczu Polski z Australią (3:1) w pierwszej kolejce Ligi Narodów 22-letni przyjmujący po raz pierwszy w karierze zagrał w kadrze w meczu o punkty. Czy mistrz świata juniorów wierzy, że wkrótce stanie się mocnym punktem drużyny mistrzów świata seniorów? W sobotę o godzinie 17 mecz z USA. Relacja na żywo w Sport.pl.

 • Mateusz Bieniek: Zdobycie mistrzostwa świata zmieniło we mnie przede wszystkim myślenie
 • Vital Heynen: Nie możecie oczekiwać, że będę siedział cicho podczas meczu

  Vital Heynen: Nie możecie oczekiwać, że będę siedział cicho podczas meczu

  - Wszystko jest możliwe i równie dobrze, jak wygrać, tak możemy znaleźć się na ostatnim miejscu Siatkarskiej Ligi Narodów. Wspaniale było zagrać w Katowicach, gdzie aż tylu kibiców przyszło obejrzeć mecz - mówił po pierwszym spotkaniu Polaków w Lidze Narodów trener drużyny, Vital Heynen.

 • Wilfredo Leon zadebiutuje w reprezentacji Polski już w niedzielę?

  Wilfredo Leon zadebiutuje w reprezentacji Polski już w niedzielę?

  Uznawany za najlepszego siatkarza świata Wilfredo Leon oficjalnie będzie mógł grać w reprezentacji Polski po 24 lipca. Ale w nieoficjalnych, treningowych meczach zawodnik pochodzący z Kuby może występować już teraz. Takie spotkanie Polska rozegra w niedzielę w Gliwicach z Niemcami. Czy Leon w nim wystąpi? Wiadomo, że od wtorku trenuje z kolegami na zgrupowaniu kadry w Spale.