Reprezentacje

 • Polskie siatkarki wygrały z Azerkami i zagrają o finał z Turczynkami! [ZAPIS RELACJI]
 • Jest spokój, jest pewność i są wyniki. Polskie siatkarki już tylko o dwa kroki od igrzysk w Tokio!

  Jest spokój, jest pewność i są wyniki. Polskie siatkarki już tylko o dwa kroki od igrzysk w Tokio!

  Spodziewaliśmy się, że w piątek będą walczyły z Azerbejdżanem o półfinał, a one - jeśli zechą - będą mogły zagrać tak, by wybrać sobie rywala. Już po dwóch kolejkach olimpijskich kwalifikacji w Apeldoorn reprezentacja Polski siatkarek jest pewna gry w czwórce. Drużyna Jacka Nawrockiego awans wywalczyła po zaledwie dwóch setach meczu z Holandią. Spotkanie wygraliśmy 3:1 (25:20, 25:23, 23:25, 25:23).

 • Świetna informacja dla polskich siatkarek! Już dziś mogą wyjść z grupy

  Świetna informacja dla polskich siatkarek! Już dziś mogą wyjść z grupy

  Bułgaria pokonała 3:1 (25:23, 25:19, 21:25, 25:22) Azerbejdżan w pierwszym czwartkowym meczu "polskiej grupy" podczas turnieju kwalifikacyjnego do IO siatkarek w Apeldoornie. Taki rezultat oznacza, że zawodniczkom Jacka Nawrockiego wystarczy w tym momencie 1 punkt do zapewnienia sobie awansu do półfinału rozgrywek. Relacja na żywo z meczu z Holenderkami od 19:30 na Sport.pl.

 • Były trener kadry siatkarek ostrzega: Taka gra nie wystarczy do awansu na igrzyska!

  Były trener kadry siatkarek ostrzega: Taka gra nie wystarczy do awansu na igrzyska!

  Po zwycięstwie Polek z Bułgarkami, nasze siatkarki według byłego trenera kadry wyrównały swoje szanse na awans względem innych rywali w kwalifikacjach olimpijskich siatkarek w Apeldoornie. - Faworytem w tym momencie wydają się Holenderki, ale Polki mają możliwość, żeby wywalczyć sobie ten awans - uważa szkoleniowiec.

 • Dwa horrory w kwalifikacjach olimpijskich siatkarzy! Dwie drużyny wyszły z grupy
 • Sensacja w kwalifikacjach olimpijskich siatkarek, faworytki pokonane! Tak wygląda tabela polskiej grupy
 • Smarzek-Godek i Stysiak sprawiły, że Polska podniosła skrzydła. Pierwszy krok do Tokio zrobiony
 • Magdalena Śliwa: Może nareszcie trener i zawodniczki powiedzieli sobie w twarz, co im nie pasuje

  Magdalena Śliwa: Może nareszcie trener i zawodniczki powiedzieli sobie w twarz, co im nie pasuje

  We wrześniu walczyły o medal mistrzostw Europy, a w listopadzie tłumaczyły, dlaczego już nie chcą pracować z Jackiem Nawrockim. Po burzliwym 2019 roku reprezentacja Polski siatkarek rok 2020 zaczyna od kwalifikacji olimpijskich w Apeldoorn. - Oczywiście, że da się i trzeba grać na 100 procent u trenera, któremu ma się coś do zarzucenia - mówi w rozmowie ze Sport.pl Magdalena Śliwa, dwukrotna mistrzyni Europy.

 • Jacek Nawrocki ma sposób na rywalki Polek w walce o igrzyska olimpijskie

  Jacek Nawrocki ma sposób na rywalki Polek w walce o igrzyska olimpijskie

  Tylko raz awansowały na igrzyska olimpijskie, ale od razu zdobyły na nich brązowy medal. Zawsze kończą mistrzostwa świata poza podium, a w Europie złote były tylko, gdy turniej odbywał się u nich. W składzie mają wyjadaczkę i armatę, której można się bać - Elicę Wasiljewą, ale także choćby były akcent ligowy z Polski. Jacek Nawrocki ma na nie jasny i klarowny plan związany z wykorzystaniem zagrywki. Oto Bułgarki - nasz pierwszy rywal w walce o awans do Tokio podczas turnieju w Apeldoorn.

 • Polskie siatkarki walczą o igrzyska. 'Mamy przezawodniczkę. Konflikt nie przestał istnieć'

  Polskie siatkarki walczą o igrzyska. "Mamy przezawodniczkę. Konflikt nie przestał istnieć"

  Odliczanie do początku walki polskich siatkarek o awans na igrzyska olimpijskie dobiegło końca. Podopieczne Jacka Nawrockiego po udanych mistrzostwach Europy i konflikcie w kadrze, jaki ujrzał światło dzienne jesienią, chcą wyczyścić głowy przed turniejem i spełnić marzenia. - One są zdolnym zespołem i mentalnie mają jak wywalczyć ten awans - ocenia dla Sport.pl dwukrotna mistrzyni Europy i reprezentantka Polski, Joanna Mirek. Pierwszy mecz Polki rozegrają we wtorek o 16 z Bułgarią.