Liga Siatkówki Kobiet

 • Siatkówka. Koniec sezonu dla Agaty Sawickiej

  Siatkówka. Koniec sezonu dla Agaty Sawickiej

  Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia - Agata Sawicka, która w meczu ostatniej kolejki Orlen Ligi z Grot Budowlanymi Łódź doznała kontuzji, nie zagra do końca sezonu. Libero ma uszkodzone więzadła w kolanie.

 • Siatkówka. Kolejna kontuzja Agaty Sawickiej. Czy to koniec sezonu dla libero Impelu Wrocław?
 • Siatkówka. Roberto Santilli: Model szkolenia z Polski może być wzorem [ROZMOWA]

  Siatkówka. Roberto Santilli: Model szkolenia z Polski może być wzorem [ROZMOWA]

  Znany w Polsce z prowadzenia Jastrzębskiego Węgla i MKS-u Będzin Roberto Santilli zakończył swoją współpracę z kadrą Australii. - Pokazywałem, jak wyglądają modele szkolenia od poziomu juniora w Polsce, Rosji, czy we Włoszech. Myślę, że powinny być one paradygmatami do rozwoju każdej reprezentacji, jednak okazało się, że nie da się ich wprowadzić do kadry Australii - powiedział włoski szkoleniowiec w rozmowie ze Sport.pl.

 • Powrót Milika, debiut Grosickiego, loty w Oberstdorfie i Super Bowl [ROZKŁAD WEEKENDU]

  Powrót Milika, debiut Grosickiego, loty w Oberstdorfie i Super Bowl [ROZKŁAD WEEKENDU]

  Skoczkowie latają w Oberstdorfie, w Karlsruhe liczymy na dobre wyniki lekkoatletów, a w USA wielkie święto futbolu amerykańskiego, czyli Super Bowl. Emocji nie zabraknie także na piłkarskich boiskach - do powrotu po kontuzji gotowy jest już Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki czeka na debiut w barwach Hull, a Kamil Glik i jego AS Monaco grają o pierwsze miejsce w Ligue 1. Relacje na żywo z najważniejszych wydarzeń weekendu w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!

 • Siatkówka. MKS wzmocnił przyjęcie, Noris Cabrera dołączyła do zespołu