Verva Warszawa

 • Siatkówka. Andrea Anastasi poprowadzi ONICO? Mamy komentarz trenera
 • Siatkówka. Komplet widzów zobaczy debiut MVP mistrzostw świata. Piotr Gacek: Bartosz Kurek jest postacią magnetyczną

  Siatkówka. Komplet widzów zobaczy debiut MVP mistrzostw świata. Piotr Gacek: Bartosz Kurek jest postacią magnetyczną

  - Kilka dni temu miałem okazję być w Gdańsku, gdy Bartek kończył tam swoje gościnne treningi. Przed meczem Trefla z Onico rozdawał autografy. Kolejka ustawiła się tak wielka, że wychodziła poza halę. To pokazało, że Bartek jest postacią magnetyczną. To nas utwierdziło, że zrobiliśmy bardzo dobry ruch - opowiada Piotr Gacek, prezes Onico Warszawa. W środę w barwach stołecznego klubu zadebiutuje Bartosz Kurek. Mecz Onico - AZS Olsztyn o godz. 20.30.

 • Bartosz Kurek w ONICO Warszawa

  Bartosz Kurek w ONICO Warszawa

  Bartosz Kurek do końca sezonu będzie grał w ONICO Warszawa. Pod koniec listopada najlepszy siatkarz ostatnich mistrzostw świata rozstał się z upadającą Stocznią Szczecin.

 • ONICO Warszawa rozpoczęło przygotowania do nowego sezonu!

  ONICO Warszawa rozpoczęło przygotowania do nowego sezonu!

  W poniedziałek 20 sierpnia siatkarze ONICO Warszawa rozpoczęli przygotowania do nowego sezonu PlusLigi. Podopieczni trenera Stephane'a Antigi przeszli badania w Centrum Medycznym Gamma oraz odbyli pierwszy trening w nowym składzie.

 • Siatkówka. Piotr Gacek: Pukamy do drzwi elity

  Siatkówka. Piotr Gacek: Pukamy do drzwi elity

  - Rok temu udowodniliśmy, że powoli pukamy do drzwi naszej siatkarskiej elity, w tym roku ponownie będziemy walczyć o awans do fazy play-off. Nasi zawodnicy na pewno otrzymają od nas pełne wsparcie, co, mam nadzieję, przełoży się na wynik sportowy - mówi Piotr Gacek, prezes i dyrektor sportowy ONICO Warszawa.

 • Siatkarze ONICO na zgrupowaniu reprezentacji Polski

  Siatkarze ONICO na zgrupowaniu reprezentacji Polski

  W Centralnym Ośrodku Sportu w Spale rozpoczęło się zgrupowanie siatkarskiej reprezentacji Polski, na którym przebywa trzech zawodników ONICO Warszawa - Damian Wojtaszek, Jan Nowakowski i Bartosz Kwolek. Przed pierwszym treningiem z nowym selekcjonerem, Vitalem Heynenem, porozmawialiśmy z naszym libero i środkowym bloku.

 • Siatkówka. Graham Vigrass siatkarzem ONICO Warszawa
 • Pięciu zawodników odchodzi z ONICO Warszawa

  Pięciu zawodników odchodzi z ONICO Warszawa

  Znamy już pierwsze zmiany w składzie ONICO Warszawa przed kolejnym sezonem PlusLigi. Jan Firlej, Jędrzej Gruszczyński, Wojciech Włodarczyk, Nikola Gjorgiew i Sebastian Warda żegnają się z warszawską drużyną.

 • PlusLiga. Przegrana po złotym secie. ONICO kończy sezon na 8. miejscu
 • Siatkówka. Piotr Gacek nowym prezesem ONICO Warszawa
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.