Rugby: Niecodzienny pomysł na miesiąc miodowy następcy tronu

Nie byłby to z pewnością wymarzony miesiąc miodowy dla Kate Middleton. Organizatorzy Mistrzostw Świata w rugby stwierdzili, że byłoby ?fantastycznie? gdyby wraz z księciem Williamem wzięła udział w przyszłorocznych MŚ, które odbędą się w Nowej Zelandii.

Książę William, wielki kibic rugby, dopingował reprezentacji Anglii podczas ostatnich dwóch turniejów o Mistrzostwo Świata. Planowany na wiosnę lub lato 2011 roku ślub z Kate Middleton może "wypaść" tuż przed rozpoczęciem wrześniowych mistrzostw.

Dyrektor generalny imprezy Martin Snedden powiedział, że wizyta pary królewskiej dodałaby blasku turniejowi, który będzie największą imprezą sportową w historii Nowej Zelandii.

- Byłoby fantastycznie gdyby książę William wraz z panną młodą uczestniczyli w tym sportowym wydarzeniu - stwierdził Snedden.

- Z radością przywitamy na turnieju każdego członka rodziny królewskiej - dodał.

- Wiemy, że zarówno książę William jak i książę Harry są zapalonymi fanami rugby. Byli na poprzednich mistrzostwach i nadarzy się znakomita okazja aby zjawili się w Nowej Zelandii - podsumował Snedden.

Książę William, wnuczek Królowej Elżbiety II która wciąż jest głową Nowej Zelandii, podobno wyraził zainteresowanie udziałem w Mistrzostwach Świata po tym, jak odwiedził byłą brytyjską kolonię w styczniu.

Które imię pasuje do maskotki Euro 2012??

Więcej o: