Puchar Sześciu Narodów - terminarz i transmisje. Gdzie obejrzeć mecze najlepszych rugbistów?

W pierwszy weekend lutego najlepsi rugbiści w Europie rozpoczęli zmagania w Pucharze Sześciu Narodów 2019. Do marca zostaną rozegrane jeszcze cztery kolejki meczów. Gdzie obejrzeć transmisję spotkań w ramach tego prestiżowego turnieju?

Puchar Sześciu Narodów 2019. Kto uczestniczy w turnieju?

W 125. edycji najważniejszych w Europie rozgrywek rugby zmierzą się cztery reprezentacje z Wysp Brytyjskich – Anglia, Irlandia, Walia i Szkocja – oraz drużyny Francji i Włoch. W 2018 r. najlepsi okazali się reprezentanci Irlandii, którzy nie przegrali żadnego spotkania.

Wyniki pierwszej kolejki turnieju. Triumf Anglików, Walijczyków i Szkotów

Za nami pierwsza kolejka Pucharu Sześciu Narodów. W piątek, 1 lutego Francja przegrała u siebie z Walią – 19-24. Z kolei w sobotę Szkocja nie dała szans Włochom (33-20), a Anglia zwyciężyła Irlandię (32-20). W tabeli pierwsi są rugbiści ze Szkocji. Kolejne miejsca zajmują: Anglia, Walia, Francja, Irlandia i Włochy. Następne serie spotkań zaplanowano na: 9-10 lutego, 23-24 lutego, 9-10 marca oraz 16 marca.

 

Puchar Sześciu Narodów – terminarz i transmisje. Gdzie obejrzeć następne mecze?

Poniżej znajdziecie terminarz najbliższej kolejki Pucharu Sześciu Narodów. Transmisje wszystkich spotkań przeprowadzi Canal+.

Tydzień 2

9 lutego, godz. 15:10 – Szkocja vs. Irlandia (Canal+Now, na żywo)

9 lutego, godz. 17:45 – Włochy vs. Walia (Canal+Now, na żywo)

10 lutego, godz. 16 – Anglia vs. Francja (Canal+Sport 2, na żywo)

Więcej o: