Rugby

 • Rugby. Anglicy zakpili z Nowej Zelandii przed PŚ [WIDEO]
 • RC Lechia zaprasza na wspólne oglądanie Pucharu Świata w rugby

  RC Lechia zaprasza na wspólne oglądanie Pucharu Świata w rugby

  RC Lechia Gdańsk, przy wsparciu całego pomorskiego środowiska rugby, zaprasza wszystkich kibiców na cykl spotkań otwartych połączonych ze wspólnym oglądaniem na żywo wybranych meczów Pucharu Świata, który zaczyna się w najbliższy piątek. Tego dnia od godz. 20.30 pierwsza taka impreza w T29 Sports Pub na PGE Arenie i spotkanie otwarcia Anglia - Fidżi. Wstęp wolny.

 • Sukces młodych rugbistów. Budowlani mają złoto
 • Klęska w stolicy. Ekstraliga nie dla Budowlanych

  Rugbiści lubelskich Budowlanych rozegrali rewanżowy mecz finałowy o awans do ekstraligi ze Skrą w Warszawie. Zdecydowanie lepsi byli gospodarze, którzy wygrali 44:0 i oni w przyszłym sezonie zagrają w elicie polskiego rugby.

 • Ostatnia szansa Budowlanych. Nie mają nic do stracenia

  W sobotę rugbiści Budowlanych rozegrają drugie spotkanie finałowe o awans do ekstraligi. W stolicy zmierzą się ze Skrą. W lepszej sytuacji są gospodarze, którzy w Lublinie wygrali. - W Warszawie nie będziemy mieli nic do stracenia i absolutnie nie uważam, że stoimy na straconej pozycji - twierdzi Stanisław Powała-Niedźwiecki, reprezentant Polski i gracz Budowlanych.

 • Ekstraliga się oddala. Porażka Budowlanych ze Skrą

  Nieudanie rozpoczęli decydującą batalię o awans do ekstraligi rugbyści Budowlanych. W pierwszym spotkaniu finału lublinianie ulegli u siebie stołecznej Skrze. - Przegraliśmy, to fakt, ale nie poddajemy się - zapewnia trener Sebastian Berestek. - Za tydzień rewanż w Warszawie i wierzę, że to my wejdziemy do elity.

 • Budowlani walczą o powrót do elity. Muszą zgasić Skrę

  W sobotę rugbiści Budowlanych rozpoczynają decydującą batalię o powrót do ekstraligi. W Lublinie rozegrają pierwszy mecz finałowy fazy play-off. Rywalem zespołu trenera Sebastiana Berestka będzie stołeczna Skra.