Pies zżarł mu bilet na finał. Prawdziwy dramat kibica. "Pies na sprzedaż"

Nieszczęście spotkało kibica Newcastle United Alana Carlinga. Pod jego nieobecność pies zjadł bilet na finał Pucharu Ligi Angielskiej przeciwko Manchesterowi United. "Pies na sprzedaż za pięć funtów" - śmieje się fan rewelacji tego sezonu Premier League.

Newcastle United jest rewelacją sezonu w premier League. Drużyna Eddiego Howe zajmuje piąte miejsce w tabeli i sensacyjnie awansowała do finału Pucharu Ligi Angielskiej. Dla kibiców to wielkie wydarzenie, ich drużyna ostatni raz walczyła o trofeum w 1999 r. Najwierniejsi fani będą wspierać zespół z trybun, a wśród nich miał być Alan Carling. Fan "Srok" nie weźmie jednak udziału w tym święcie - przez własnego psa.

Szczeniak Ruby zajął się biletem na finał Pucharu Ligi Angielskiej. "Pies na sprzedaż" 

Newcastle United w sobotę przegrało u siebie 0:2 z Liverpoolem, a Alan Carling był obecny na tym spotkaniu. Pierwsza porażka od 7 stycznia nie była dla niego jedyną niemiłą wiadomością tego dnia. Kiedy wrócił, odkrył, że jego pies Ruby gryzł pozostawione przez fana Newcastle papiery. A wśród nich bilet na spotkanie finału Pucharu Anglii z Manchesterem United. Przeżuty przez psa był w fatalnym stanie.

"To jest mój pies Rudy. Jest trochę głupim szczeniakiem i myśli, że listy wysłane pocztą to inwazja na jego dom. Rudy pomyślał, że rozśmieszy mnie, jedząc bilety na Wembley, których nie schowałem na czas, gdy mnie nie było. Pies na sprzedaż za pięć funtów" - napisał Carling, cytowany przez SPORTbible.

Można się domyślać, że kwestia sprzedaży psa jest tylko żartem, ale z pewnością nie jest nim brak biletu na tak ważne wydarzenie. Warto zaznaczyć, że oficjalnie zakupić je mogą tylko kibice obu klubów, którzy posiadają karty członkowskie oraz kibice z członkostwem angielskiej federacji FA. Na rynku wtórnym najtańsze, znalezione przez nas wejściówki kosztują ponad 900 funtów.

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Finał Pucharu Ligi Angielskiej pomiędzy Newcastle United a Manchesterem United zaplanowano na niedzielę, 26 lutego o godzinie 17:30. Podobnie jak inne finały pucharowych strać w Anglii, mecz odbędzie się na stadionie Wembley w Londynie.