Fernando Santos przyłapany po przylocie do Polski. Relaks pełną gębą

Fernando Santos we wtorek wylądował w Warszawie i niedługo później udał się do hotelu. Tam Portugalczyk zrelaksował się po podróży, a dziennikarze "Super Expressu" przyłapali go, jak pił piwo i palił papierosa.

W ubiegły wtorek oficjalnie zakończyła się saga związana z wyborem nowego selekcjonera reprezentacji Polski. Ostatecznie Cezary Kulesza postawił na Fernando Santosa. Portugalczyk podpisał kontrakt do 2026 roku i zapowiedział, że zamieszka w Polsce na stałe. 

Fernando Santos przyłapany na piciu piwa i paleniu papierosów

We wtorek o 18:25 na Lotnisku Chopina wylądował samolot z Fernando Santosem i jego asystentami na pokładzie. Niedługo później Portugalczycy udali się do hotelu Regent, gdzie będą przebywać do czasu znalezienia mieszkania. We wspomnianym hotelu selekcjoner Polaków miał chwilę na relaks i został przyłapany przez dziennikarzy "Super Expressu" na paleniu papierosów i piciu piwa. 

Po przylocie do Polski ma zapaść ostateczna decyzja w sprawie wyboru sztabu szkoleniowego. Wiadomo, że Santos chciałby współpracować z polskimi asystentami. - Trzeba się uzbroić w cierpliwość. Selekcjoner spotka się z Cezarym Kuleszą i Łukaszem Wachowskim i będzie finalizowana sprawa sztabu szkoleniowego. Nie jest tajemnicą, że Santos rozmawiał z Łukaszem Piszczkiem i Tomaszem Kaczmarkiem, ale teraz panowie muszą usiąść i ustalić - powiedział Jakub Kwiatkowski w rozmowie z portalem Meczyki.pl.

Rzecznik prasowy PZPN zdradził również, że Portugalczyk poprosił federację o przygotowanie listy piłkarzy z numerami ich telefonów. Jak długa to lista? - Wyszły z tego 63 nazwiska. Ale trudno powiedzieć, jak szeroka grupa piłkarzy będzie obserwowana przez sztab - dodał.

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Pierwszy mecz pod wodzą Santosa reprezentacja Polski rozegra 24 marca z Czechami w eliminacjach do Euro 2024. Trzy dni później zmierzy się z Albanią. Powołania na te mecze zostaną wysłane 5 marca.  Pozostałymi rywalami Polaków będą Wyspy Owcze i Mołdawia.