High League 5. Kiedy oglądać galę? Jak wykupić PPV? [KARTA WALK, ZAWODNICY]

Trwa gala High League 5, na której w walce wieczoru zmierzą się Alberto Simao i Paweł "Tybori" Tyburski. Nie zabraknie również sportowego starcia z udziałem brązowego medalisty olimpijskiego Damiana Janikowskiego. Podpowiadamy, jak i za ile można obejrzeć to wydarzenie.

W sobotę o 19.30 rozpoczęła się gala High League 5. Tym razem jedna z czołowych federacji freak-fightowych w Polsce zawitała do łódzkiej Atlas Areny. W trakcie gali wystąpią: Natalia "Natsu" Karczmarczyk, Maja Staśko, Mateusz Murański czy Denis "Crazy" Załęcki. W walce wieczoru zmierzą się Alberto Simao i Paweł Tyburski.

High League 5. Nie tylko gwiazdy internetu. Zawalczy Damian Janikowski

Podczas gali nie zobaczymy jedynie internetowych celebrytów. Magnesem dla publiczności związanej ze sportem ma być Damian Janikowski. Utytułowany zapaśnik i brązowy medalista olimpijski z 2012 roku z IO w Londynie jest od 2016 roku zawodnikiem MMA. Do tej pory występował w KSW (siedem zwycięstw, pięć porażek). 

Pierwszym rywalem Janikowskiego będzie Mateusz "Don Diego" Kubiszyn. Dla kickboksera będzie to już druga walka w federacji. Podczas High League 3 Kubiszyn zmierzył się z Denisem Załęckim i pokonał go. Walka z Janikowskim odbędzie się na zasadach MMA w formacie 3 rundy po 3 minuty. Będzie to co-main event gali.

W walce wieczoru Alberto Simao zmierzy się z Pawłem Tyburskim. Dla drugiego z nich będzie to piąta walka w federacji freak-fightów. Do tej pory wygrał trzy walki. Jego rywal pojawi się w oktagonie po raz drugi w karierze.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl.

Podczas gali High League 5 widzowie będą mogli zobaczyć po raz kolejny Maję Staśko. Aktywistka na poprzedniej gali pokonała w debiucie Ewę "Mrs. Honey" Wyszatycką. Teraz jej rywalką będzie Maria "Masza" Graczykowska.

HIGH League 5. [KARTA WALK] 

  • Alberto Simao vs Paweł Tyburski
  • Damian Janikowski vs Mateusz "Don Diego" Kubiszyn
  • Denis "Crazy" Załęcki vs Caso "Psycho" Bakocevic
  • Natalia "Natsu" Karczmarczyk vs Agata "Fagata" Fąk
  • Mateusz Murański vs Paweł "Scarface" Bomba
  • Maja Staśko vs Maria "Masza" Graczykowska
  • Jakub Holak vs Maciej "Zony" Zoniuk
  • Paweł "Leh" Lehmann vs Dawid "Diables" Porwisiak
  • Andrzej "Andrew" Gazda vs Przemysław "Sequento" Skulski
  • Kamil "Hassi" Hassan vs Wojciech "Rekordzista" Sobierajski

High League 5. Kiedy i gdzie obejrzeć? Jak i za ile kupić PPV?

Gala High League 5 rozpoczęła się o godz. 19.30 w łódzkiej Atlas Arenie. Transmisję tego wydarzenia można obejrzeć wyłącznie w internecie. Stream jest dostępny jako PPV na stronie Highlive.tv (możliwe są dwie opcje do wyboru: podstawowa w cenie 34,99 zł i premium za 39,99 zł). High League 5 będzie dostępne również na platformie Polsat Box Go.