Syn Davida Beckhama zagra w Anglii? Dołączył i trenuje

Syn Davida Beckhama zagra w Anglii? Dołączył i trenuje

Romeo Beckham, syn legendarnego Anglika, trenuje z rezerwami Brentford. 20-latek robi to mając podpisany kontrakt z Interem Miami, czyli drużyną, której współwłaścicielem jest jego ojciec. To zwrot w karierze młodego zawodnika, który w 2014 postanowił porzucić futbol.
fot. Instagram

fot. Instagram

Romeo Beckham wrócił do futbolu w 2020 roku i teraz chce postawić na rozwój w tym kierunku. W tym roku zadebiutował w Interze Miami w meczu towarzyskim przeciwko FC Barcelonie, który Katalończycy wygrali latem 6:0. Teraz wydaje się, że 20-latek będzie szukał szczęścia na Wyspach Brytyjskich.

Beckham trenuje w Anglii z rezerwami Brentford 

Romeo Beckham jest drugim najstarszym z czwórki dzieci Davida i Victorii Beckhamów. Gdy był młodszy trenował w rezerwach Arsenalu, a teraz, jak donosi "The Times" trafił do rezerw Brentford. 20-latek ma kontrakt z Interem Miami, którego współwłaścicielem jest jego ojciec, David. Z tego powodu nie wiadomo, jak długo syn legendy Manchesteru United czy Realu Madryt zostanie w klubie z Premier League. Jednocześnie dziennik podkreśla, że Romeo Beckham zaczął obserwować w mediach społecznościowych zawodników drugiej drużyny Brentford.

Debiut w profesjonalnym futbolu 20-latek zaliczył w barwach Fort Lauderdale, rezerwowej ekipy Interu Miami, we wrześniu ubiegłego roku. Wraz z nim zadebiutował syn innej legendy brytyjskiego futbolu, Phila Neville'a, Harvey.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

Beckham porzucił futbol w 2014 roku

W 2014 roku Romeo odszedł z Arsenalu i powiedział, że nie chce robić kariery piłkarskiej. - Pewnego dnia podszedł do mnie i powiedział, że nie chce grać w piłkę. Część mnie była zdruzgotana, ale druga część odczuła ulgę. Ma inne pasje i to mi się podoba - mówił wtedy David Beckham.

Przez pewien czas 20-latek trenował tenis pod okiem Andy'ego Murraya, czy próbował swoich sił w modelingu. Teraz wydaje się, że nastąpił kolejny zwrot i syn legendy brytyjskiego futbolu spróbuje coś osiągnąć w futbolu.