Polska - Holandia w Lidze Narodów. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Polska - Holandia w Lidze Narodów. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA TV, STREAM ONLINE]

Reprezentacja Polski w poniedziałek rozpoczęła zgrupowanie przed ostatnią kolejką Ligi Narodów. W niej podopieczni Czesława Michniewicza zmierzą się z Holandią i Walią. Pierwszy mecz odbędzie się w czwartek 22 września. Podpowiadamy, o której godzinie i gdzie obejrzeć to spotkanie.
Reprezentacja Polski podczas meczu z Węgrami - eliminacja mistrzostw świata w piłce nożnej. Warszawa, 15 listopada 2021

Fot. Kuba Atys / Agencja Wyborcza.pl

Przygotowania reprezentacji Polski do mistrzostw świata w Katarze wchodzą w decydującą fazę. Biało-Czerwoni pierwszy mecz na mundialu rozegrają 22 listopada. Zanim jednak do tego dojdzie, zawodnicy Czesława Michniewicza muszą dokończyć rywalizację w fazie grupowej tegorocznej Ligi Narodów.

Reprezentacja Polski walczy o utrzymanie w dywizji A Ligi Narodów

Reprezentacja Polski na dwie kolejki przed końcem tegorocznej Ligi Narodów ma na koncie cztery punkty. Podopieczni Czesława Michniewicza nie mają już szans na awans do turnieju finałowego, jednak wciąż mają się o co bić. Chodzi o utrzymanie w dywizji A. Ostatni zespół spadnie bowiem do dywizji B.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Po czterech meczach w tabeli za Polską znajdują się Walijczycy, którzy zgromadzili dotychczas jeden punkt. W ostatnim meczu Biało-Czerwoni zmierzą się właśnie z reprezentacją Walii. Aby być pewnymi utrzymania, Polacy muszą mieć więc przed ostatnim meczem co najmniej cztery punkty przewagi nad ostatnim zespołem. Mecz z Holandią będzie więc kluczowy. 

Holendrzy są liderami grupy 4 Ligi Narodów. Podopieczni Louisa van Gaala zgromadzili 10 punktów. W pierwszym meczu między Polską a Holandią padł remis 2:2.

Tabela grupy 4 dywizji A:

  1. Holandia - 10 pkt, 11:6, 3 zwycięstwa, 1 remis
  2. Belgia - 7 pkt, 9:6, 2 zwycięstwa, 1 remis, 1 porażka
  3. Polska - 4 pkt, 5:10, 1 zwycięstwo, 1 remis, 2 porażki
  4. Walia - 1 pkt, 5:8, 1 remis, 3 porażki

Liga Narodów. Mecz Polska - Holandia. Gdzie i kiedy oglądać? [TRANSMISJA, STREAM]

Mecz reprezentacji Polski z Holandią odbędzie się na Stadionie Narodowym i zaplanowano go na czwartek 22 września na 20:45. Transmisję przeprowadzą kanały TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1. Transmisja online będzie dostępna także na platformach WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go.