Sport.pl

"Czegoś takiego jeszcze nie widziałem". Kuriozalna sytuacja na ME w piłce ręcznej

Na mistrzostwach Europy piłkarzy ręcznych w meczu pomiędzy Hiszpanią a Białorusią doszło do nieprawdopodobnej sytuacji. Po rzucie hiszpańskiego zawodnika piłka wkleiła się między słupek a poprzeczkę! - Czegoś takiego jeszcze nie widziałem - mówił komentator.

Początek spotkania Hiszpanii z Białorusią w drugiej rundzie mistrzostw Europy 2020 był bardzo zacięty. W 15. minucie doszło do kuriozalnej sytuacji, która na długo zostanie w pamięci uczestników całego meczu.

Rollercoaster VIVE i awans do Final4. "Będą mieli pomysł na wygranie turnieju"

Zobacz wideo

Przy stanie 7:7 w połowie pierwszej części akcję rozgrywała drużyna z Półwyspu Iberyjskiego i w pewnym momencie jeden z jej ataków wprawił wszystkich w konsternację.

Joan Canellas zdecydował się na rzut po koźle. Piłka minęła bramkarza białoruskiego i gdy wydawało się, że musi paść gol, piłka trafiła między słupek i poprzeczkę i "przykleiła się" do bramki.

Zobacz kuriozalną sytuację w meczu ME: Hiszpania - Białoruś:

Sam komentator był wyraźnie rozbawiony całą akcją i podkreślił: "Nigdy czegoś takiego nie widziałem w swoim życiu".

Reakcje zawodników były bezcenne. Canellas nie wierzył, w to co się właśnie wydarzyło, natomiast białoruski bramkarz śmiał się z całej sytuacji i przez moment nie wiedział, gdzie jest piłka.

Ostatecznie Hiszpania pokonała Białoruś 37:28 i zakwalifikowała się do półfinału ME 2020.

Więcej o:
Komentarze (16)
"Czegoś takiego jeszcze nie widziałem". Kuriozalna sytuacja na ME w piłce ręcznej
Zaloguj się
 • janbar22

  Oceniono 4 razy 4

  Gol nie został uznany, co jest oczywiste dla każdego kto ma pojęcie o sporcie i jest odpowiedzią na pytania obrażonych czytelników artykułu.

 • debordian

  Oceniono 1 raz 1

  Mniej więcej, co dwa tygodnie pojawia się na tej stronie artykuł zaczynający się od: "czegoś takiego, jeszcze nie widziałem"...

 • 23tryt

  0

  częściej się zdarza się że piłka po rzucie przyklei między słupkiem a parkietem, a jak komentator stwierdza, że nie widział czegoś takiego, to znaczy że z p.ręczną ma kontakt incydentalny

 • jar_online

  Oceniono 5 razy -3

  A może Pan pismak na gimnazjalnym stażu zadałby sobie trochę trudu i domknął temat wyjaśnieniem, czy gol został uznany czy nie ! Ręce opadają nad poziomem Waszych wybiórczych treści !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX