ME piłkarzy ręcznych. Francuzi: Niesamowite spotkanie, prawie je przegraliśmy

- To było niesamowite spotkanie, mogliśmy równie dobrze je przegrać, jak i znacznie wcześniej niż w ostatniej minucie rozstrzygnąć na swoją korzyść - powiedział Luka Karabatić. Polaków chwali trener Francuzów. Nasi piłkarze ręczni przegrali z Francją 27:28 w meczu ME piłkarzy ręcznych

Reprezentacja Polski rozegrała świetny mecz z najlepszą drużyną XXI w. - Francją. Zespół Michaela Bieglera po prawdziwym dreszczowcu przegrał tylko 27:28. Więcej o spotkaniu tutaj >>

Polska wciąż ma szanse na awans - o sytuacji w grupie przeczytasz tutaj >> Kolejny mecz (z Rosją) w piątek o godz. 18. Relacja Z Czuba i na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl Live.

Claude Onesta (trener Francji):

Na wstępie gratulacje dla polskiej ekipy, znakomicie zagraliście w dzisiejszym meczu. To było bardzo intensywne, pełne twardej, sportowej walki spotkanie. Spodziewaliśmy się tego zresztą, tak już jest na mistrzostwach Europy. Byliśmy blisko, aby zejść z boiska jako pokonani, ale na szczęście stało się inaczej i możemy się cieszyć z dwóch punktów.

Luka Karabatic (obrotowy Francji):

To było niesamowite spotkanie, mogliśmy równie dobrze je przegrać, jak i znacznie wcześniej niż w ostatniej minucie rozstrzygnąć na swoją korzyść. Jesteśmy jednak bardzo usatysfakcjonowani tą wygraną.