ME piłka ręczna. Cleverly: To jest niesamowity turniej

- Emocje rosły z każdym dniem tego turnieju. Po tym jak w grupie pokonaliśmy Słowację, potem przegraliśmy z Serbią i Polską. Zdawaliśmy sobie jednak sprawę, że były to pechowe porażki. No bo przecież w obu tych spotkaniach długo graliśmy bardzo dobrze, prowadziliśmy, a jednak przegraliśmy - mówi Marcus Cleverly, bramkarz reprezentacji Danii i Vive Targi Kielce

- To jest niesamowity turniej. Było dużo dobrych spotkań, były też gorsze, ale najczęściej rozstrzygały się one w ostatnich minutach. A my wciąż nie możemy uwierzyć, że wychodząc z grupy bez punktu zdołaliśmy awansować do półfinału. To będzie dla nas bardzo trudne spotkanie, Hiszpanie są faworytami, na tym turnieju grają chyba najlepszą piłkę ręczną.

A Polacy? Miło było patrzeć jak walczą, jestem dumny z tego zespołu. Najlepszy pojedynek zagrali chyba z Niemcami. Tym bardziej, że od początku grali skoncentrowani. Natomiast w poprzednich spotkaniach, zwłaszcza w pierwszych połowach, często nie było wiadomo o co chodzi w ich grze. Ale najważniejsze, że nigdy się nie poddawali, zawsze walczyli do końca. I za to należy im się ogromny szacunek - podsumowuje Cleverly.

ME piłkarzy ręcznych. Bój Polski z Niemcami [GALERIA]

Więcej o: