ME piłkarzy ręcznych. Francuzi poprowadzą mecz Polska - Szwecja

Francuska para Nordine Lazaar i Laurent Reveret, jedni z najbardziej znanych arbitrów piłki ręcznej na świecie, poprowadzą sobotni mecz inaugurujący drugą rundę mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych Polska-Szwecja. Początek o godz. 16.15, relacja Z Czuba i na żywo w Sport.pl

Szmal nie gra, więc pisze ?

To będzie trzeci mecz tych sędziów na serbskich mistrzostwach, a drugi z udziałem Szwedów. W ostatnią niedzielę prowadzili pojedynek czwartej drużyny świata z Macedonią zremisowany 26:26. Oprócz tego sędziowali także mecz w " polskiej" grupie A Serbia - Dania (24:22).

Francuscy arbitrzy znani są polskim piłkarzom ręcznym, m.in. w czerwcu 2009 roku w kwalifikacjach do mistrzostw Europy prowadzili we Wrocławiu pojedynek biało-czerwonych ze... Szwecją zakończony remisem 22:22. Pół roku później na europejskim czempionacie w Austrii sędziowali drużynie Bogdana Wenty mecz o brązowy medal z Islandią przegrany 26:29. W październiku ubiegłego roku Francuzi byli także arbitrami pojedynku Ligi Mistrzów Füchse Berlin - Vive Targi Kielce. Niemcy wygrali wówczas 30:27.

Najlepsze sportowe zdjęcia 2011 roku wg "Sports Illustrated" ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.