ME piłka ręczna. Słowackie media: Spartaczyliśmy najważniejszy mecz

?Słowacy spartaczyli absolutnie najważniejszy mecz na Mistrzostwach Europy? - zaczyna relację z meczu z Polakami słowacki portal sport.sme.sk. Ich reprezentacja przegrała we wtorek z biało-czerwonymi aż siedemnastoma bramkami i zajęła ostatnie miejsce w grupie A.

Polska rozgromiła Słowację na ME piłkarzy ręcznych ?

- Całkowicie zapomnieli, jak grać w piłkę ręczną. Polacy wszystko nam blokują! - miał według słowackiego portalu sport.sme.sk już w trakcie meczu krzyczeć trener rywali Polaków Zoltan Heister. "To już ósmy występ naszej reprezentacji na Mistrzostwach Europy i ciągle nie zdobyliśmy nawet punktu. Najprawdopodobniej stracimy przez ten turniej szanse na awans na Igrzyska Olimpijskie w Londynie" - czytamy w artykule.

"Pierwsza połowa w wykonaniu naszego zespołu nie była zła, przegrywaliśmy tylko czterema bramkami. O wszystkim zadecydowała fatalna druga część meczu" - dodają Słowacy. Ich zawodnicy nie byli zadowoleni z tego, jak sędziowie prowadzili spotkanie. - Chłopaki naprawdę chcieli. Nie będę komentował postawy sędziów, ale w pierwszej połowie kluczowe decyzje podejmowali na naszą niekorzyść - skomentował piwot Andrej Petro.

Jak Polacy Słowaków rozgromili. Żeby obejrzeć galerię kliknij zdjęcie 

Więcej o: