ME piłka ręczna. Polska prasa po meczu z Serbią: "Falstart Orłów"

PRZEGLĄD PRASY. Polscy szczypiorniści przegrali w inauguracyjnym meczu Mistrzostw Europy z gospodarzami imprezy - Serbią 18:22. Polska prasa nie szczędzi piłkarzom Wenty krytycznych słów. "Falstart Orłów Wenty" - czytamy w "Gazecie Wyborczej". "Tandetny początek Polaków' - pisze "Przegląd Sportowy".

Sławomir Szmal bloguje dla Was na szmal.blox.pl ?

"Falstart Orłów Wenty" - "Gazeta Wyborcza"

"Duży zawód reprezentacji Polski na otwarcie mistrzostw Europy w Serbii. Po słabej grze, z aż piętnastoma stratami, ulegli gospodarzom 18:22

"Tandetny początek Polaków" - "Przegląd Sportowy"

"Nasi szczypiorniści przegrali mecz otwarcia z Serbią . I to nie przez sędziów, jak się można było obawiać, tylko przez własną nieudolność w ataku."

"Polacy rozbici" - "Rzeczpospolita"

" Porażka już w pierwszym meczu komplikuje walkę o medale . Polacy we wtorek ze Słowacją zagrają o wszystko, bo trudno wierzyć, że w takiej dyspozycji będą potrafili walczyć o zwycięstwo w czwartek z wicemistrzami świata, Danią."

"Belgradzkie piekło Polaków" - "Super Express"

" Polscy piłkarze dostali lodowaty prysznic na powitanie z Euro. Okazało się, że najsłabszą stroną biało-czerwonych jest to, z czego przez lata słynęli: mocna psychika. Wyszli na parkiet zdenerwowani, spięci i przestraszeni. co wykorzystali niesieni dopingiem swoich kibiców Serbowie."

"Katastrofa na początek mistrzostw" - "Fakt"

" Wiadomo było, że mecz z Serbią nie będzie łatwy, ale nikt nie spodziewał się takiego lania. We wtorek zagramy ze Słowacją. tego meczu już nie możemy przegrać."

"Niewypał na inaugurację Euro" - "Polska"

" Na słowa uznania mógł co najwyżej zasłużyć Karol Bielecki , który na pięć rzutów czterokrotnie trafił piłką do serbskiej bramki. niestety, nasz jednooki snajper pojawił się na parkiecie zbyt późno, kiedy Serbia miała już zdecydowaną przewagę."

ME piłka ręczna. Serbowi w lepszych humorach. Zobacz co piszą o meczu Serbia - Polska ?

Więcej o: