ME piłka ręczna. Szmal nie gra, więc pisze

"Nie gra, więc pisze. Szmal na Euroblogu" - oto nazwa blogu, na którym nieobecny na ME piłkarzy ręcznych z powodu kontuzji znakomity bramkarz reprezentacji Polski Sławomir Szmal będzie pisał specjalnie dla czytelników Sport.pl. W piątek pojawiła się pierwsza notka. "Mamy powody do optymizmu" - przekonuje w niej bramkarz. Początek ME w niedzielę, relacja z meczu Polska - Serbia od 18:15 na Sport.pl.

Czytaj blog Sławomira Szmala

"Powinien stać w bramce reprezentacji Polski i to nie tylko dlatego, że jest jej kapitanem. Przede wszystkim dlatego, że to znakomity bramkarz - najlepszy piłkarz ręczny na świecie w 2009 roku. Ale nie ma tego złego... "Kasa" zmagania swoich kolegów z kadry śledził będzie przed telewizorem i każdego wieczora dzielił się wrażeniami na tym blogu" - oto cytat z wpisu reklamującego blog.

Znakomity bramkarz nie czekał z pierwszym wpisem do meczu otwarcia. Już w piątek podzielił się z czytelnikami swoimi prognozami na ME.

MAMY POWODY DO OPTYMIZMU. Mam cały czas kontakt z kolegami z drużyny i byłem nawet u nich przez dwa dni na zgrupowaniu. Uwierzcie mi FAJNIE BYŁO ICH OGLĄDAĆ, panuje fantastyczna atmosfera, widać było u nich uśmiech na ustach. Robili swoją pracę nie z obowiązku, ale z przyjemności. To będzie niesamowity punkt, który może dać tej drużynie wiele. Obyśmy tylko utrzymali tą atmosferę."

Cały wpis Sławomira Szmala - czytaj tutaj

ME ręcznych. Krzysztof Lijewski: brakuje mi brata, drużynie też by się przydał

Więcej o: