O której obejrzeć mecz Polska - Niemcy na MŚ? Transmisja, stream online

Reprezentacja Polski już nie awansuje do ćwierćfinału MŚ 2021 w piłce ręcznej. Mimo to przed szczypiornistami Patryka Rombla pozostało ostatnie spotkanie w turnieju, w którym zmierzą się z Niemcami. Początek meczu o godz. 20:30. Gdzie i o której oglądać spotkanie?

Nieskuteczność, straty oraz słabsza niż zwykle postawa w obronie  - to przyczyny sobotniej porażki w niezwykle ważnym meczu II fazy MŚ w Egipcie. Węgrzy nie dali szans Polakom i pewnie pokonali naszą drużynę 30:26. Było to jednocześnie ich piąte zwycięstwo z rzędu w tegorocznym turnieju. Z grupy pierwszej do ćwierćfinału awansowały reprezentacje Węgier oraz Hiszpanii.

Zobacz wideo "Mało osób w nas wierzyło przed mistrzostwami. Nie tylko w telewizjach, ale ogólnie"

Reprezentacja Polski bez awansu na MŚ w piłce ręcznej. "Każda minuta na mistrzostwach nas buduje"

Mimo braku awansu do ćwierćfinału mistrzostw świata, dyspozycja zawodników na turnieju w Egipcie cieszy m.in. byłych reprezentantów Polski. - Szkoda tego meczu, każdy wiedział, jaka jest stawka. My cały czas się uczymy. Każda minuta na mistrzostwach nas buduje. Jest świetna drużyna, atmosfera w niej, liczymy, że z meczu na mecz będzie już tylko lepiej - podsumował przegraną z Węgrami Bartosz Jurecki, wicemistrz świata z 2009 roku.

Jaszka zadowolony pomimo braku awansu. Jaszka zadowolony pomimo braku awansu. "Widać postęp". Tę kadrę stać na sukces za dwa lata?

Polacy przegrali tylko dwa z pięciu spotkań, które rozegrano na tegorocznym turnieju. Pierwszą porażkę zawodnicy trenera Patryka Rombla ponieśli w meczu fazy grupowej z aktualnymi mistrzami Europy - Hiszpanią - 26:27. Wcześniej pokonali Tunezję 30:28, a następnie wygrali z Brazylią 33:23 i wysoko zwyciężyli z Urugwajem 30:16. 

Egipt, Kair, 23.01.2021. Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych: Polska - Węgry. Tomasz GębalaZnamy przyczyny porażki Polaków z Węgrami. Te statystyki pokazują wszystko

Reprezentacja Niemiec znajduje się obecnie na 2. miejscu grupy pierwszej w drugiej fazie rozgrywek. Po zwycięstwie w ostatnim meczu z Brazylią 31:24, nasi najbliżsi przeciwnicy mają tyle samo punktów, co Polacy. Obie reprezentacje nie mają szans na awans do ćwierćfinału. Warto zaznaczyć, że Polska nie pokonała Niemców od blisko siedmiu lat. Aby znaleźć się na miejscach 9-12 w ostatecznej klasyfikacji, naszej kadrze wystarczy remis. 

Polska - Niemcy. Gdzie i o której oglądać ostatni mecz MŚ 2021 w piłce ręcznej? Transmisja TV, stream online

Reprezentacja Polski rozegra ostatni mecz na Mistrzostwach Świata 2021 w piłce ręcznej mężczyzn w poniedziałek (25 stycznia) o godz. 20:30. Transmisję spotkania z Niemcami będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 oraz w serwisie internetowym sport.tvp.pl. Relację na żywo poprowadzi portal Sport.pl, która dostępna będzie również w aplikacji Sport.pl LIVE. 

Więcej o: