Polska - Brazylia. Gdzie i kiedy obejrzeć decydujący mecz MŚ w piłce ręcznej? [STREAM, TRANSMISJA]

Reprezentacji Polski wystarczy tylko remis, aby awansować do dalszego etapu mistrzostw świata w piłce ręcznej, które odbywają się w Egipcie. Ostatnim przeciwnikiem fazy grupowej będzie Brazylia. Spotkanie odbędzie się we wtorek, o godz. 20:30. Stream, transmisja.

W ostatnim meczu reprezentacja Polski w piłce ręcznej minimalnie przegrała z Hiszpanami 26:27. Mimo porażki wciąż jest blisko do awansu do drugiej fazy rozgrywek. Podopieczni Patryka Rombla zajmują 2. miejsce w tabeli z dwoma punktami na koncie. Taki sam dorobek mają najbliżsi rywale Polaków, Brazylijczycy. 

Zobacz wideo Sportowa rozmowa dnia: z Mariuszem Jurkiewiczem rozmawia Michał Gąsiorowski

Reprezentacja Polski z szansą na awans. Mecz z Brazylią na remis lub nawet przegraną

Zwycięstwo lub remis w meczu z Brazylią dadzą nam awans do kolejnej fazy rozgrywek niezależnie od wyniku spotkania Hiszpanii z Tunezją, który rozpocznie się o 18:00. Problemy reprezentacji Polski zrodzą się tylko w przypadku porażki i wygranej Tunezji. Wtedy wszystkie zespoły będą miały tyle samo punktów, a o awansie zadecyduje kolejno: liczba punktów zdobytych w bezpośrednich meczach, różnica bramek w bezpośrednich meczach, liczba bramek zdobyta w bezpośrednich meczach oraz ogólna różnica bramek. 

Konferencja po meczu Polska - HiszpaniaKuriozum po meczu Polska - Hiszpania. "Z kim graliście?". Reakcja Gębali rozbraja

We wtorek znany będzie ostateczny skład najlepszych 24 drużyn mistrzostw świata w Egipcie. Z każdej grupy awansują trzy najlepsze zespoły, natomiast ostatnie reprezentacje zmierzą się w walce o Puchar Prezydenta (miejsca od 25. do 32.).

Polska - Hiszpania na MŚ w piłce ręcznejCo za mecz! Polska fantastycznie walczyła z mistrzami Europy. Zabrakło niewiele

Polska - Brazylia. Gdzie i o której oglądać mecz 3. kolejki MŚ 2021 w piłce ręcznej? Transmisja TV, stream

Ostatni mecz Polaków w fazie grupowej grupy B odbędzie się we wtorek 19 stycznia o godz. 20:30. Obie reprezentacje mierzyły się ze sobą sześciokrotnie, dzieląc się punktami po równo. Dotychczas w trzech meczach wygrała reprezentacja Polski oraz trzy razy triumfowali Brazylijczycy. Mimo braku transmisji telewizyjnej spotkanie będzie dostępne w serwisie internetowym YouTube na kanale "IHF - Competitions" i można je obejrzeć pod tym linkiem. Relację z meczu będzie można śledzić na portalu Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl LIVE.