#TwardzielkiPoMedal - dołącz do naszej akcji! [KONKURS]

Dołącz do naszej akcji i wspieraj "Gang Rassmusena" w walce o historyczny medal reprezentacji Polski kobiet w piłce ręcznej na mistrzostwach świata. A przy okazji wygraj bilety na ME piłkarzy ręcznych.

Polskie piłkarki ręczne podczas rozgrywanych w Danii mistrzostw świata zaprowadziły nas z piekła do nieba. Teraz jesteśmy wysoko, bo biało-czerwone drugi raz z rzędu są w najlepszej czwórce globu i stają przed szansą wywalczenia pierwszego w historii medalu dla Polski w kobiecym szczypiorniaku.

Włącz się do akcji!

My nie mogliśmy stać z boku i patrzeć obojętnie. Napędzamy Was, kibiców, żebyście razem z nami wsparli dzielne i wytrwałe zawodniczki Kima Rasmussena. Komentując na Facebooku, tweetując, wrzucając zdjęcia, memy i gify z #TwardzielkiPoMedal okażcie wsparcie naszej niezłomnej drużynie!

Wygraj bilety!

To nie wszystko! Biorąc udział w naszej akcji masz szansę na wygranie biletów na mistrzostwa Europy piłkarzy ręcznych, które od 15 do 31 stycznia odbędą się w Polsce. Związek Piłki Ręcznej w Polsce, partner akcji, przygotował trzy podwójne bilety na mecz w Gdańsku, trzy podwójne do Katowic, oraz po dwa podwójne bilety do Wrocławia i Krakowa.

Co zrobić, by je wygrać? Po prostu używaj hasztaga #TwardzielkiPoMedal w postach na Twitterze, Facebooku oraz Instagramie. Po weekendzie przejrzymy wszystkie posty z tych trzech serwisów z piątku, soboty i niedzieli i utworzymy ranking dziesięciu najlepszych (najbardziej oryginalnych, wzruszających, śmiesznych...). Skontaktujemy się z autorami, którzy będą mogli wybierać bilety z puli.

Polskie Twardzielki w Danii będą walczyć o zapisanie się w historii polskiej piłki ręcznej, Wy o czynne uczestnictwo w największej sportowej imprezie 2016 roku w Polsce. Do dzieła!

PS Niespodzianka! Spójrzcie, jak pięknie w piątkowy wieczór będzie wyglądał warszawski PGE Narodowy , a także TAURON Arena Kraków .

#TwardzielkiPoMedal#TwardzielkiPoMedal Fot. Sport.pl

Jak Polki zakończą te mistrzostwa?
Więcej o: