Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych. Przed meczem z Hiszpanią Polacy zmieniają bramkarza

Bramkarz Marcin Wichary dołączył do składu reprezentacji Polski przed niedzielnym meczem o brązowy medal z Hiszpanią na rozgrywanych w Katarze mistrzostwach świata piłkarzy ręcznych. Początek o godz. 14.30, relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl.

Bramkarz Orlenu Wisły Płock zastąpił środkowego rozgrywającego Piotra Masłowskiego. Z kolei zawodnik Azotów Puławy zmienił tydzień temu przed meczem ze Szwecją kontuzjowanego Krzysztofa Lijewskiego. Masłowski ani na chwilę nie wszedł jednak na boisko.

Zmiana oznacza, że na spotkaniu o brązowy medal z Hiszpanami trener Michael Biegler dysponował będzie trzema bramkarzami - oprócz Wicharego także grającymi dotychczas Sławomirem Szmalem i Piotrem Wyszomirskim.

Oni poprowadzą najważniejsze mecze

Mecz Polska - Hiszpania poprowadzą znani, doświadczeni duńscy arbitrzy Mads Hansen i Martin Gjeding. Na delegata Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF) oraz odpowiedzialnego za wideo wyznaczono Norwega Sveina Olav Oie, a przy stoliku sędziowskim pomagać mu będą Dawud Tawakoli z Iranu oraz Marco Tosi Brandi z Włoch.

O godz. 17.15 rozpocznie się finał mundialu Francja - Katar. Sędziować go będą Czesi Vaclav Horacek i Jiri Novotny.

Relacja Z czuba i na żywo na Sport.pl.

"Sędziowanie mamy w nosie! Memy po półfinale

Więcej o: