Spędź wieczór i noc ze Sport.pl!

Poniedziałkowy wieczór i wtorkowa noc obfitują w ważne dla Polaków wydarzenia sportowe. Szczypiorniści, Radwańska, Boruc... To wszystko możesz śledzić na Sport.pl

Śledź relacje na żywo i kibicuj Polakom w swoim telefonie. Ściągnij aplikację Live Sport.pl

Już o godz. 21 warto zasiąść przed komputerem i spoglądać na relację z meczu Southampton - Everton . W bramce gospodarzy powinien stanąć Artur Boruc. Śledzić poczynania polskiego golkipera można oczywiście też na telefonach na m.sport.pl lub aplikacji Sport.pl Live na Androida .

Ale to będzie dopiero rozgrzewka. Pół godziny później swoje zmagania rozpoczną polscy szczypiorniści , a do walki poprowadzą ich chłopaki Z Czuba. Będzie więc nie tylko emocjonująco, ale również dowcipnie. O ćwierćfinał MŚ zagrają z Węgrami. Tam naszych zawodników oczekują już Duńczycy.

Spotkanie polskich piłkarzy ręcznych powinno się skończyć około 23.30. Niby czas już spać, ale zawsze można mieć schowaną pod poduszką komórkę. A tam opisywać będziemy zmagania ćwierćfinałowe Agnieszki Radwańskiej z Chinką Na Li . Z Czuba postara się, aby nie było powodów do zaśnięcia. Mecz będzie można też obejrzeć na Eurosporcie. Początek o 1. Półfinał jest na wyciągnięcie ręki.

Więcej o: