Wirtualny spacer z mistrzami Polski

Vive Targi Kielce bez tajemnic, od kulis. Dzięki wirtualnemu ?spacerowi przyszłości? bez ruszania się z domu można zajrzeć nie tylko w każdy zakątek twierdzy mistrza Polski - Hali Legionów, ale też pospacerować z klubem po Kielcach i regionie.

Bez chodzenia, czyli za pomocą technik komputerowych. Dzięki obrotowym (poruszającym się w dowolnym kierunku o pełne 360 stopni) wirtualnym panoramom miejsc przypomina to prawdziwą wycieczkę.

Jej najważniejszy punkt to Hala Legionów. Nie tylko z zewnątrz, ale także jej najważniejsze miejsca w środku łącznie z parkietem i trybunami. Obrazy - w przyszłości - mają się zmieniać przy okazji każdego meczu Ligi Mistrzów lub innego ważnego wydarzenia w klubowej historii.

Cały komputerowy spacer będzie się wydłużał. Już teraz zajrzeć można na kielecki plac Artystów, ul. Sienkiewicza czy do siedziby klubu przy ul. Krakowskiej 72, a poza miastem na Święty Krzyż lub do muzeum w Tokarni. Na razie tylko punktami na mapie, ale wkrótce kolejnymi miejscami do odwiedzenia są siedziby członków wielkiej rodziny, czyli członków Klubu Stu. Tak samo ma się stać z innymi ciekawymi miejscami na terenie całego województwa. - To nowoczesna technika, jeszcze szeroko nie jest znana. Stąd nasz pomysł, żeby był także elementem przyszłej promocji regionu - mówi Paweł Papaj, menedżer ds. marketingu Vive Targi Kielce. Przypomnijmy, że klub ma do wykorzystania 5 mln zł z unijnych środków na projekt "Gramy razem dla Świętokrzyskiego".

Prezentacje przygotowuje kielecka firma Max Design.

Adres internetowy: http://vivetargi.spacerprzyszlosci.pl