Wykupią Halę Legionów na mecze mistrzów do ostatka?

Piłka ręczna. Kibice Vive Targi Kielce śrubują kolejne rekordy. Rozpoczęła się sprzedaż ostatniego, trzeciego tysiąca stałych wejściówek na nowy sezon gier.

Równo po dwóch tygodniach od startu sprzedaży "pękł" drugi tysiąc. Wczoraj wczesnym popołudniem okazało się, że fani wykupili już dokładnie 2085 miejsc. Do przyszłego piątku trzymane są jeszcze rezerwacje dla tych, którzy mieli je w play-off w poprzednim sezonie. Ale było ich łącznie ok. 900, a dotąd nie przedłużyło sobie ich tylko 205 osób.

Kibice szczególnie chętnie korzystają z nowości, jaką był zakup na raty (przedpłata 100 zł). Z tego sposobu skorzystała prawie połowa chętnych. A ok. 350 sprzedanych karnetów to efekt drugiej z ulg - 15-procentowej dla wersji rodzinnej. W tej chwili w sektorach centralnych (B i E ) zostały już tylko pojedyncze miejsca, ale głównie w pierwszych rzędach. Co ciekawe, będzie trzeba powiększyć - z 248 do 300 miejsc - także sektor VIP. A za abonament w nim trzeba było zapłacić 2500 zł.

Na stałych wejściówkach będzie imię i nazwisko właściciela oraz kod kreskowy, dlatego też odbierać je będzie można dopiero pod koniec sierpnia. Ich posiadacze będą wchodzić osobnym wejściem (już wiadomo, że więcej niż jednym), w którym znajdą się obsługiwane przez ochronę czytniki.