Vive rusza ze sprzedażą karnetów ustalone

W nowej ofercie nowości i promocje m.in. pakiety, raty, wejściówki rodzinne.

330 zł za miejsce w sektorach centralnych i 300 w pozostałych - tyle trzeba będzie zapłacić za pełny karnet czyli na wszystkie mecze PGNiG Superligi łącznie z play-off, Pucharu Polski (z wyjątkiem Final Four) oraz fazy grupowej Ligi Mistrzów Vive Targi Kielce. - W porównaniu do cen biletów w ubiegłym sezonie ten sposób nasi kibice będą mogli oszczędzić nawet ok. 200 zł - podkreśla Paweł Papaj, menadżer ds. marketingu. To karnet pełny, jest też wersja podstawowa obejmująca tylko rundę zasadniczą ligi oraz PP. W niej cena za miejsce w sektorach B i E to 110 zł, a w A, C, D i F - 90.

Po raz pierwszy kielecki klub wprowadził też zniżki dla całych rodzin (dwójka dorosłych i minimum jedno dziecko do 16 lat). Skorzystają one z 15 proc. rabatów. Druga nowość to możliwość zakupu karnetu na raty. Trzeba w czerwcu lub lipcu wpłacić 100 zł, a resztę przy odbiorze abonamentu na koniec sierpnia. Sprzedaż karnetów - na początek wyłącznie w siedzibie klubu przy ul. Krakowskiej 72 - rusza już w środę. W ten sposób prowadzona będzie do końca wakacji, od września te niesprzedane będą dostępne na stronie internetowej mistrzów Polski (razem z biletami, które rozprowadzane mają być z dużo większym wyprzedzeniem - nawet o dwa, trzy miesiące).

Na karnecie znajdzie się imię i nazwisko jego posiadacza oraz kod kreskowy, który będzie sczytywany przy wejściu na Halę Legionów (osobnym dla posiadaczy stałych wejściówek). - Takiemu kibicowi przysługują również zniżki w naszym sklepiku z gadżetami. Pracujemy także nad specjalną ofertą rabatową w firmach naszych sponsorów. Będzie gotowa jeszcze przed rozpoczęciem sezonu, ale kilka naprawdę fajnych propozycji z pewnością w niej się znajdzie. Chcielibyśmy, by przy tej okazji umocniła się nasza rodzina klubowa - mówi Papaj.

Prawo pierwokupu karnetu przysługuje wyłącznie ich posiadaczom na play-off minionych rozgrywek. Ale tylko do 16 lipca, potem i zajęte przez nich miejsca trafią do wolnej sprzedaży. Uwaga! Nie będzie w przyszłości stałych wejściówek wyłącznie na rundę zasadniczą w lidze polskiej ani w Lidze Mistrzów. A jeśli kielczanie znów awansują do fazy pucharowej Champions League na te starcia obowiązywać będą tylko bilety. - W lidze planujemy utrzymanie cen pojedynczych wejściówek na poziomie ubiegłorocznym [15-25 zł za normalne i 10-20 za ulgowe - przyp. red.], ale w Lidze Mistrzów na poszczególne mecze już w rundzie zasadniczej mogą wzrosnąć. Będziemy jednak i w tym wypadku patrzeć na klasę rywala - zaznacza Papaj.

Karnety będzie można też zdobyć czytając "Gazetę". Szczegóły wkrótce.