Wejściówki na ?Lwy" dopiero od poniedziałku

Ze względu na kłopoty techniczne przy wprowadzaniu nowego systemu biletowego dopiero tego dnia ruszy sprzedaż wejściówek na mecz Vive Targi z Rhein Neckar Löwen.

Nie w czwartek jak planowano (w trakcie meczów z Chrobrym system będzie tylko testowany), ale w poniedziałek ok. południa zaczyna sprzedaż wejściówek na hitowy pojedynek Vive Targi w Lidze Mistrzów. W przyszłą sobotę podopieczni Bogdana Wenty podejmą znakomity Rhein Neckar Löwen.

Wejściówki można będzie nabywać w dwóch punktach w centrum miasta: Foto Perfect (ul. Paderewskiego 32) oraz biurze podróży "Bilbao Travel" (ul. Leonarda 1) oraz za pomocą strony internetowej: www.vivetargi.pl. Wszystkie bilety, których z pewnością będzie za mało kosztować będą 30 złotych.

Nikomu nie trzeba przypominać, że świetnie spisujący się w LM kielczanie (aż dziewięć punktów w sześciu spotkaniach) zagrają z czołową drużyną Bundesligi, z dwoma reprezentantami Polski w składzie: najlepszym bramkarzem Euro Sławomirem Szmalem oraz Karolem Bieleckim (trzeci polski gwiazdor Grzegorz Tkaczyk jest kontuzjowany i nie wystąpi w Kielcach). "Lwy" w ubiegłym sezonie miały znakomity sezon w Champions League - dotarły aż do półfinału tych rozgrywek. Teraz w grupie B są współliderem - wspólnie z węgierskim Veszprem.

Pojedynek w Hali Legionów Vive Targi - Rhein Neckar Löwen rozpocznie się o godz. 16. W pierwszej rundzie w Karlsruhe padł remis 29:29.