Wielka Barcelona przyjeżdża do Polski. Bilety były. I nie ma

Komplet kibiców zasiądzie na trybunach Hali Legionów podczas meczu Industrii Kielce z FC Barceloną. Fani w mgnieniu oka wykupili wejściówki. Będzie to ostatnie spotkanie obu drużyn w fazie grupowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

Industria Kielce jest już pewna awansu do ćwierćfinału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Podopieczni Tałanta Dujszebajewa pokonali w środę duński Aalborg Handbold 33:28 i zapewnili sobie minimum drugie miejsce w grupie B. Teraz przed kielczanami jeszcze dwa spotkania. 23 lutego zagrają na wyjeździe z HBC Nantes, a w ostatnim meczu fazy grupowej spotkają się z FC Barceloną. 

Zobacz wideo Premier obiecał kilkadziesiąt hal sportowych. Powstało pięć. Minister wyjaśnia, dlaczego tak mało

Będzie komplet publiczności na meczu Industrii Kielce z FC Barceloną

"Mecz Insturcii Kielce z FC Barceloną WYPRZEDANY. W ciągu pierwszej godziny sprzedały się wszystkie trybuny, w trakcie kolejnych wszystkie dostawki" - poinformował na Twitterze dyrektor klubu aktualnego mistrza Polski, Paweł Papaj. To oznacza, że w Hali Legionów zasiądzie komplet 4200 kibiców

To spotkanie zostanie rozegrane 2 marca o 18:45. Aktualnie szczypiorniści ze stolicy Katalonii mają trzy punkty przewagi nad Industrią w grupie LM. Żeby drużyna Tałanta Dujszebajewa miała jeszcze szanse na pierwsze miejsce, to musi wygrać z Nantes i liczyć na wpadkę Barcelony z węgierskim Pickiem Szeged. W innym wypadku będzie to "tylko" prestiżowy mecz między dwoma ostatnimi finalistami Ligi Mistrzów.

Więcej takich informacji znajdziesz na Gazeta.pl

W grudniu ubiegłego roku FC Barcelona wygrała w finale LM po bardzo emocjonującym meczu i dwóch dogrywkach 37:35. Od tamtego czasu obie drużyny spotkały się jeszcze dwa razy. W obecnej edycji Ligi Mistrzów szczypiorniści z Hiszpanii wygrali u siebie 32:28 z Industrią Kielce. Następnie rozegrały mecz w półfinale zeszłorocznego turnieju IHF Super Globe. W grudniu również górą była Barcelona, która wygrała 39:28.

Więcej o: