Łomża Vive Kielce gra w Final4 Ligi Mistrzów. Gdzie i kiedy oglądać mecz? [Transmisja TV]

Piłkarze ręczni Łomży Vive Kielce rozpoczynają zmagania w finałowym turnieju Ligi Mistrzów. W pierwszym meczu Final4 zagrają z Telekomem Veszprem. Spotkanie zaplanowano na dziś (18.06) i powinno rozpocząć się o 15. Gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online.

Łomża Vive Kielce po zdobyciu mistrzostwa Polski mają szansę na sięgnięcie po kolejny puchar. Zawodnicy Talanta Dujszebajewa staną bowiem do rywalizacji w prestiżowym turnieju Final4, który wyłoni triumfatora tegorocznej edycji Ligi Mistrzów w piłce ręcznej.

Zobacz wideo Gortat znowu na parkiecie. Gwiazdy zagrały w szczytnym celu

Vive Kielce ponownie sięgnie po Ligę Mistrzów? Ciężkie zadanie zawodników Dujszebajewa

Drużna z Kielc stanie przed szansą na kolejny triumf w Lidze Mistrzów. Ostatni raz udało im się to w 2016 roku i wówczas pokonali właśnie Veszprem. W obecnym sezonie Vive mierzyło się już z Węgrami dwukrotnie, w czasie fazy grupowej. Raz udało się wygrać mistrzowi Polski, a drugi raz triumfowali rywale. 

- Żyję tylko tym, co jest dziś i co będzie jutro. To jest bardzo fajna historia naszego klubu, ale nasze chłopaki muszą tworzyć swoją. Dlatego nie pokażę im tamtego meczu. Niech o nich mówią tak, jak mówili o Bieleckich, Lijewskich, Szmalach, Zormanach i Chrapkowskich. Niech przyjdzie ich czas. Ale żeby przyszedł, oni nie muszą patrzeć na historię - powiedział w rozmowie ze Sport.pl Talant Dujszebajew, pytany o półfinałowy mecz

W drugim półfinale naprzeciwko siebie staną utytułowane ekipy. THW Kiel zagra bowiem z Barceloną, która ma szansę na wygranie rozgrywek LM drugi raz z rzędu, a zarazem dokonać tego pierwszy raz w historii Final4. Półfinałowe starcia rozgrywane są dziś (18.06), natomiast finał i mecz o trzecie miejsce zostaną rozegrane jutro. 

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Łomża Vive Kielce - Telekom Veszprem w Final4 Ligi Mistrzów. Gdzie oglądać mecz?

Półfinałowe spotkanie pomiędzy Łomżą Vive Kiece a Telekomem Veszprem zaplanowano na sobotę 18 czerwca i rozpocznie się o 15. Transmisję tego spotkania będzie można zobaczyć w Eurosporcie 1 i w Eurosporcie Extra w Playerze. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej na Sport.pl oraz w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE.

Więcej o: