Łomża Vive Kielce walczy o Final Four Ligi Mistrzów. Gdzie obejrzeć mecz? [TRANSMISJA]

Łomża Vive Kielce po wygranej nad Montpellier HB jest o jeden krok od awansu do Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Pozostał jeszcze rewanż w Hali Legionów, który zostanie rozegrany w środę o godzinie 20:45. Gdzie będzie można oglądać to starcie? Transmisja TV, stream online.

W ubiegły czwartek drużyna prowadzona przez trenera Tałanta Dujszebajewa wygrała 31:28, dzięki czemu od fazy Final Four dzieli ją tylko jeden krok. Gdzie i o której godzinie obejrzeć ten mecz?

Zobacz wideo Vuković: Gdyby Boruc wrócił do bramki, oznaczałoby to, że mamy katastrofę

Łomża Vive Kielce walczy o powtórkę sukcesu sprzed sześciu lat 

Zawodnicy z Kielc będą chcieli przypieczętować awans do decydującego etapu Ligi Mistrzów już w środowy wieczór. Początek decydującego o udziale w Final Four starcia w Hali Legionów zaplanowano na godzinę 20:45. - To nasz ostatni mecz w tym sezonie przed kielecką publicznością. Chcemy zagrać swój najlepszy handball. Liczymy także na wsparcie naszych kibiców. Wierzymy, że jak zawsze będą naszym ósmym zawodnikiem - mówił przed zbliżającym się spotkaniem drugi trener zespołu Krzysztof Lijewski.

W swojej historii Łomża Vive Kielce czterokrotnie dochodziła do fazy Final Four Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Po raz ostatni miało to miejsce w 2019 roku. Największe sukcesy z kolei zespół z Kielc odnosił w 2016 roku, kiedy to wygrał cały turniej, zaś w 2013 roku zajął trzecie miejsce.

LM piłkarzy ręcznych. Łomża Vive Kielce - Montpellier HB. Gdzie oglądać mecz? Transmisja TV, stream online

Starcie Łomży Vive Kielce z Montpellier HB będzie można obejrzeć na antenie Eurosportu, a także w serwisie Player.pl. Pozostałe mecze 1/4 finału Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych będą transmitowane na Eurosporcie Extra w Playerze. Przed środowym meczem drużyny z Kielc odbędzie się rewanżowe starcie Aalborg Handbold - Telekom Veszprem.

Środa, 18 maja

  • Aalborg Handbold - Telekom Veszprem godz. 18.45 (29:36 w 1. meczu)
  • Łomża Vive Kielce - Montpellier HB godz. 20.45 (31:28 w 1. meczu)

Czwartek, 19 maja

  • Barcelona - SG Flensburg-Handewitt godz. 18.45 (33:29 w 1. meczu)
  • THW Kiel - Paris Saint-Germain godz. 20.45 (30:30 w 1. meczu)
Więcej o: