Denis Tot zamordowany. Złapano dwóch sprawców. Za trzecim wysłano list gończy

Denis Tot, chorwacki piłkarz ręczny, kilka dni temu został śmiertelnie pobity pod klubem nocny w Skopje. Dwóch sprawców zostało już schwytanych, za trzecim wysłano list gończy.

7 kwietnia w stolicy Macedonii Północnej doszło do tragicznego w skutkach wydarzenia. Denis Tot, chorwacki piłkarz ręczny, wdał się w kłótnię pod klubem nocnym. Sprzeczka bardzo szybko przerodziła się w bójkę i tragedię. 

Zobacz wideo Ekspert ocenił kluczową kontrowersję z meczu Lech-Legia. "Nie ma usprawiedliwienia"

Denis Tot śmiertelnie pobity. Jeden ze sprawców wciąż na wolności 

Denis Tot został pobity przez grupę osób pod klubem nocnym w Skopje. Zmarł w drodze do szpitala na skutek odniesionych obrażeń. Motywy tego tragicznego w skutkach ataku nie są znane. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak sprawcy bez przerwy bili i kopali szczypiornistę, mimo że ten leżał już nieprzytomny na ziemi.

Jak podaje ministerstwo spraw wewnętrznych Macedonii, napastników było trzech. Dwóch z nich złożyło już zeznania. To mężczyzna i kobieta, którzy zaraz po przesłuchaniu trafili do aresztu. Trzeci natomiast dalej przebywa na wolności i został za nim wysłany list gończy. Według ustaleń policji to on jako pierwszy uderzył Tota. 

Pogrzeb Denisa Tota odbył się we wtorek w jego rodzinnym mieście Dakovie. Szczypiornista miał 27 lat. 

Vuković aż zakrył twarz po fatalnym zagraniu piłkarza Legii.Vuković aż zakrył twarz. Fatalne zagranie Kastratiego [WIDEO]

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Denis Tot karierę rozpoczynał w RK Dakovo. Przez cztery lata grał w hiszpańskich, austriackich i chorwackich klubach. W 2019 roku trafił do GRK Orhid z Macedonii Północnej. Jego ostatnim klubem był stołeczny RK Butel. 

Bayern finalizuje transfer piłkarza Ajaksu za 31 mln euroBayern finalizuje transfer piłkarza Ajaksu za 31 mln euro

Więcej o: