Zmarł piłkarz ręczny Krzysztof Pańka. Reprezentant Polski miał 23 lata. "Żegnaj mistrzu"

Smutne wiadomości przyszły ze środowiska piłki ręcznej. Zmarł Krzysztof Pańka, który miał zaledwie 23 lata.

"Dotarła do nas bardzo smutna wiadomość! W dniu 28.11.2021r. odszedł w wieku 23 lat Krzysztof Pańka! Krzysztof był zawodnikiem Ekoserwis Damy Radę Inowrocław, zdobywcą tytułu mistrza Polski w 2020 roku oraz Pucharu Polski w 2021 roku, był też reprezentantem Polski w piłce ręcznej plażowej, a także uczestniczył ze swoją drużyną w wielu zawodach w kraju PGNiG Summer Superliga oraz poza granicami!" - czytamy na profilu "Piłka Ręczna Plażowa" na Facebooku.

Zobacz wideo "Mało osób w nas wierzyło przed mistrzostwami. Nie tylko w telewizjach, ale ogólnie"

Niezaszczepieni nie zagrają na mistrzostwach Europy. Decyzja zapadłaNiezaszczepieni nie zagrają na mistrzostwach Europy. Decyzja zapadła

Przed nim było jeszcze wiele emocjonujących zawodów! Niestety Krzysztof już w nich nie wystąpi. Składamy wyrazy szczerego i głębokiego współczucia rodzinie, najbliższym oraz wszystkim znajomym Krzysztofa!" - dodano we wpisie.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Kielce, 24.11.2021. Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych: Łomża Vive Kielce - BarcelonaTak wygląda tabela po wygranej Łomża Vive z Barceloną. Fenomenalna sytuacja

Nie żyje 23-letni zawodnik piłki ręcznej plażowej. "Odszedł nasz przyjaciel i wspaniały kolega"

O śmierci Krzysztofa Pańki poinformował również jego ostatni klub, Ekoserwis Damy Radę Inowrocław. "Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 28 listopada odszedł nasz przyjaciel i wspaniały kolega z drużyny Krzysiu Pańka. Żegnaj Mistrzu" - napisano na klubowym profilu na Facebooku.

Nie podano, co było przyczyną śmierci zawodnika.

Więcej o: