Gdzie obejrzeć mecz Polska - Niemcy na MŚ? Transmisja w internecie [STREAM]

W poniedziałek o godz. 20.30 reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych zagra ostatni mecz na mistrzostwach świata w Egipcie. Jeśli wygra z Niemcami to zostanie sklasyfikowana na miejscach 9-12.

Polacy wygrali trzy z dotychczasowych pięciu meczów turnieju. Pokonali Tunezję 30:28, Brazylię 33:23 oraz Urugwaj 30:16, a przegrali z Hiszpanią po pasjonującym pojedynku 26:27 i z Węgrami 26:30. Po tej ostatniej porażce stracili szansę na awans do ćwierćfinału.

Zobacz wideo "Mało osób w nas wierzyło przed mistrzostwami. Nie tylko w telewizjach, ale ogólnie"

Jaszka zadowolony pomimo braku awansu. Jaszka zadowolony pomimo braku awansu. "Widać postęp". Tę kadrę stać na sukces za dwa lata?

Polacy na miejscach 9-12 czy 13-16?

Teraz biało-czerwoni zmierzą się z Niemcami na zakończenie II fazy turnieju. Jeśli podopieczni Patryka Rombla wygrają, to zostaną sklasyfikowani na trzecim miejscu w grupie i na miejscach 9-12 w turnieju. W razie porażki, spadną na czwartą pozycję i będą na pozycjach 13-16. W grupie nie ma szans ich bowiem już wyprzedzić Brazylia i Urugwaj. Obie te drużyny zakończyły turniej, odpowiednio z trzema i zerowym dorobkiem punktowym.

W porównaniu do ostatniego starcia z Węgrami, w składzie Polaków będzie jedna zmiana w składzie. Za kontuzjowanego Michała Olejniczaka wystąpi Arkadiusz Ossowski, rozgrywający MMTS-u Kwidzyn.

Tylko z trybun mecz obejrzą również bramkarz Piotr Wyszomirski, kołowy Mateusz Piechowski i rozgrywający: Kacper Adamski. 

Niemcy dotychczas wygrali trzy z pięciu spotkań. Pokonali Urugwaj 43:14, walkowerem 10:0 Wyspy Zielonego Przylądka i Brazylię 31:24 i przegrali z Węgrami 28:29 i Hiszpanią 28:32.

Egipt, Kair, 23.01.2021. Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych: Polska - WęgryZbigniew Boniek skomentował porażkę Polaków z Węgrami. "Pomścimy Was"

Początek pojedynku Polska - Niemcy o godz. 20.30. Transmisję będzie można obejrzeć na antenie TVP 1 oraz w serwisie internetowym sport.tvp.pl. Relację na żywo poprowadzi portal Sport.pl, która dostępna będzie również w aplikacji Sport.pl LIVE.

Oglądaj mecz Polska - Niemcy

 
Więcej o: