Zbigniew Boniek skomentował porażkę Polaków z Węgrami. "Pomścimy Was"

- Brawo "Ręczni" za emocje i ambitną walkę. Z tej mąki....Ps. Pomścimy Was w marcu - napisał Zbigniew Boniek, prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej na Twitterze.

Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych po najsłabszej pierwszej połowie w tym turnieju przegrała z Węgrami 26:30 i straciła szansę na awans do ćwierćfinału mistrzostw świata. Biało-czerwoni zawiedli zwłaszcza w pierwszej połowie, w której mieli aż 10 strat i zaledwie 52. proc. skuteczności.

Zobacz wideo "Mało osób w nas wierzyło przed mistrzostwami. Nie tylko w telewizjach, ale ogólnie"

Egipt, Kair, 23.01.2021. Mistrzostwa świata piłkarzy ręcznych: Polska - Węgry. Tomasz GębalaZnamy przyczyny porażki Polaków z Węgrami. Te statystyki pokazują wszystko

Pochwały od Zbigniewa Bońka

Mimo porażki i słabszej niż zwykle postawy, drużynie biało-czerwonych pogratulował Zbigniew Boniek, prezes  Związku Piłki Nożnej. - Brawo "Ręczni" za emocje i ambitną walkę. Z tej mąki....Ps. Pomścimy Was w marcu - napisał na swoim profilu na Twitterze.

Co prezes Zbigniew Boniek miał na myśli pisząc, że pomścimy Was w marcu? Zemsty może bowiem dokonać piłkarska reprezentacja Polski. Podopieczni Paulo Sousy trafili bowiem na Węgrów w eliminacjach do mistrzostw świata w 2022 roku w Katarze. Z ekipą tą zagrają 25 marca na wyjeździe. Rewanż dopiero 15 listopada.

Trener Fiorentiny Paulo SousaPaulo Sousa to zupełnie inny trener niż Brzęczek. "Lubię rządzić twardą ręką"

Oprócz Madziarów rywalami biało-czerwonych będą Anglia, Węgry, Albania, Andora oraz San Marino.  

Więcej o: