Oglądaj mecz Polska - Węgry na MŚ! [TRANSMISJA]

O godz. 18 reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych będzie mogła wykonać duży krok w kierunku awansu do ćwierćfinału mistrzostw świata w Egipcie. Musi jednak pokonać Węgrów. Oglądaj arcyważny mecz zawodników Patryka Rombla!

Polacy wygrali aż trzy z czterech dotychczasowych meczów turnieju. Pokonali Tunezję 30:28, Brazylię 33:23 oraz Urugwaj 30:16, a przegrali tylko z Hiszpanią po pasjonującym pojedynku 26:27.

Zobacz wideo "Mało osób w nas wierzyło przed mistrzostwami. Nie tylko w telewizjach, ale ogólnie"

Mecz Polska - Tunezja na MŚ piłkarzy ręcznych. Atakuje Arkadiusz MorytoNieprawdopodobne statystyki Arkadiusza Moryto! Tylko jeden zawodnik lepszy od Polaka

Teraz biało-czerwoni zmierzą się z Węgrami w arcyważnym starciu w kontekście awansu do ćwierćfinału. Biało-czerwoni nie mogą tego spotkania przegrać, bo wtedy stracą szansę na zajęcie drugiego miejsca. Trener Patryk Rombel znów zdecydował się zrobić zmiany w składzie.

W porównaniu do ostatniego, wygranego 30:16 pojedynku z Urugwajem, do drużyny wracają kołowy Maciej Gębala oraz lewoskrzydłowy Przemysław Krajewski. Tylko z trybun mecz obejrzą za to bramkarz Piotr Wyszomirski (drugi raz z rzędu w składzie jest bowiem Mateusz Kornecki), kołowy Mateusz Piechowski i dwaj rozgrywający: Kacper Adamski i Arkadiusz Ossowski.

W pierwszym sobotnim meczu "polskiej" grupy Hiszpania rozgromiła Urugwaj 38:23 (24:12) i awansowała na pierwszą pozycję w tabeli. Ma siedem punktów, jeden więcej od Węgrów i trzy od Polaków, ale jeden mecz rozegrany więcej od tych drużyn.

Oglądaj mecz Polska - Węgry

 
Więcej o: