Oglądaj mecz Polska - Urugwaj na MŚ w piłce ręcznej na żywo! [TRANSMISJA]

Reprezentacja Polski rozpoczyna zmagania w drugiej rundzie mistrzostw świata w piłce ręcznej, rozgrywanych w Egipcie. Oglądaj mecz Polska - Urugwaj!

Polska zajęła drugie miejsce w grupie B z czterema punktami na koncie. W piątek biało-czerwoni pokonali Tunezję 30:28, w niedzielę przegrali z Hiszpanią 26:27, natomiast we wtorek bez większych problemów pokonali Brazylię 33:23, kończąc fazę grupową z bilansem bramkowym 89:78 (+11). Do drugiej rundy reprezentacja Polski przeszła z dwoma punktami wywalczonymi w meczu z Brazylią.

Zobacz wideo "Mało osób w nas wierzyło przed mistrzostwami. Nie tylko w telewizjach, ale ogólnie"

Początek drugiej rundy mistrzostw świata powinien być spokojny dla reprezentacji Polski. Rywalem biało-czerwonych będzie reprezentacja Urugwaju, która ma za sobą pierwsze dwa mecze w historii MŚ. Urugwaj przegrał z Węgrami 18:44 i 14:43 z Niemcami. Gdyby nie wycofanie z turnieju kadry Wysp Zielonego Przylądka z powodu licznych zakażeń koronawirusem, to Urugwaj mógłby się nie znaleźć w drugiej rundzie mundialu.

Mecz Polska - Brazylia na mistrzostwach świata w piłce ręcznejSkomplikowana sytuacja w polskiej grupie. Nawet trzy punkty z Niemcami i Węgrami mogą nie dać awansu

Bardziej, niż na wygranej, reprezentacja Polski powinna jednak skupić się na uzyskaniu jak najlepszego bilansu bramek. Może on pomóc w walce o awans do ćwierćfinału mistrzostw świata.

Oglądaj mecz Polska - Urugwaj:

 
Więcej o: