Oglądaj mecz Polska - Brazylia na MŚ w piłce ręcznej na żywo! [TRANSMISJA]

Żadna polska telewizja nie transmituje mistrzostw świata w piłce ręcznej, ale transmisje są dostępne na oficjalnym kanale Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej. Oglądaj starcie Polska - Brazylia!

Polacy są już pewni awansu do drugiej fazy mistrzostw świata, które rozgrywaną są w Egipcie. Wszystko dzięki temu, że Hiszpanie pokonali Tunezję 36:30. Mimo tego, spotkanie z Brazylią jest dla drużyny Patryka Rombla bardzo ważne. W przypadku zwycięstwa bądź remisu polska drużyna zabierze punkty z tego spotkania do kolejnej fazy.

Zobacz wideo Tomasz Gębala: Jesteśmy w stanie powalczyć ze wszystkimi

Reprezentacja Brazylii gra regularnie na mistrzostwach świata od 1995 r. Nigdy nie udało jej się jednak zająć wyższego miejsca niż dziewiąte – wywalczone na ostatnim mundialu w 2019 r. Z kolei trzy lata wcześniej Brazylijczycy zajęli 7. miejsce na igrzyskach w Rio De Janeiro.

Adam Morawski cieszy się po interwencji w meczu Polska - HiszpaniaHiszpanie nazywają Morawskiego "Diabłem". "Takim jestem zawodnikiem. Chętnie stracę głos"

Polacy na mundial dostali się dzięki dzikiej karcie, w związku z odwołaniem eliminacji. Kwalifikacje przyznawano najlepszym ekipom z ostatnich mistrzostw poszczególnych kontynentów. Reprezentacja Polski pierwotnie nie miała prawa występu na mundialu, ponieważ na mistrzostwach Europy w 2020 r. zajęła 21. miejsce.

Oglądaj spotkanie Polska - Brazylia: