W czyjej koszuli obudził się Artur Siódmiak po imprezie na igrzyskach w Pekinie? [SPORTLISTA odc. 9]

W "Sportliście" prowadzonej przez Michała Gąsiorowskiego Artur Siódmiak opowie o tym, w czyjej koszulce obudził się po wielkiej imprezie na igrzyskach w Pekinie, jak uporał się z greckim rozgrywającym o bujnej, czarnej czuprynie i czy ma dość opowieści o legendarnym rzucie z Norwegią. Zapraszamy na 9. odcinek!

Artur Siódmiak był nie tylko podporą reprezentacji piłkarzy ręcznych. To także król anegdot, wielki fan metalu i uosobienie łagodności. W Sportliście opowie o tym, w czyjej koszulce obudził się po wielkiej imprezie na igrzyskach w Pekinie, jak uporał się z greckim rozgrywającym o bujnej, czarnej czuprynie i czy ma dość opowieści o legendarnym rzucie z Norwegią. Dowiecie się także, jak wybrał się na swój pierwszy Jarocin, kto rozśmieszał kadrę w szatni i jak Bogdan Wenta z Marcinem Lijewskim tworzyli reprezentację na plaży na Mallorce. Zapraszam na 10 odc. podcastu Sport.pl i Tok FM.

Sportlisty można posłuchać na Spotify i w TOK FM.

Michał Gąsiorowski, dziennikarz Sport.pl, 16 lat związany z radiem: "Sportlista" to podcast, który od dawna chodził mi po głowie. Rozmawiam w nim z ludźmi sportu o ich karierach i życiu prywatnym, ale pretekstem do kolejnych wątków są wybrane przez nich piosenki. Konkretne utwory przywołują bowiem bardzo konkretne skojarzenia. Dzięki pewnym piosenkom możemy nie tylko zobaczyć obrazy z przeszłości, ale nawet poczuć konkretne zapachy i przywołać zaskakujące uczucia.

Więcej o: