Polscy szczypiorniści przegrali z Rosją w meczu przed mistrzostwami Europy

Polscy szczypiorniści przegrali z Rosją 25:30 podczas turnieju towarzyskiego w Hiszpanii przygotowującego do zbliżających się mistrzostw Europy.

W pierwszym meczu towarzyskiego turnieju w Hiszpanii reprezentacja Polski w piłce ręcznej przegrała z Rosją 25:30. Biało-czerwoni przez 50 minut grali z Rosjanami bardzo wyrównane spotkanie, punkt za punkt. Po pierwszej połowie przegrywali tylko 14:15. W ostatnich 10 minutach meczu zagrali jednak dużo słabiej i przegrali różnicą pięciu bramek. W Hiszpanii biało-czerwoni zmierzą się jeszcze z gospodarzami i Portugalią.

Jaki jest największy hit piłkarski na świecie?

Ostatnie przygotowania do Euro

Drużyna Patryka Rombla wystąpiła kilka dni temu na turnieju towarzyskim w Tarnowie. Nasi zawodnicy ulegli tam Hiszpanii B 26:27, Białorusi 24:25, a pokonali Zjednoczone Emiraty Arabski 28:15. Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej potrwają od 10 do 26 stycznia. Polacy zagrają w grupie ze Szwecją, Słowenią i Szwajcarią.