FC Barcelona - PGE VIVE Kielce. Mistrz Polski zawalczy o 3. miejsce w Final Four. Gdzie oglądać mecz Ligi Mistrzów? Transmisja TV, stream online, na żywo, 02.06

Choć piłkarze PGE Vive Kielce toczyli zacięty bój z Telekomem Veszprem to ostatecznie nie udało im się wywalczyć przepustki do finału Final Four Ligi Mistrzów. W niedzielę Kielczanie zagrają o 3. miejsce z FC Barceloną.
Zobacz wideo

W sobotę PGE Vive Kielce przegrało z Telekomem Veszprem 30:33 i nie zdołało zameldować się w wielkim finale Ligi Mistrzów. Sobotni półfinał kielecki zespół rozpoczął bardzo źle. Przegrywał już kilkoma golami, ale po kontuzji Arpada Sterbika, bramkarza Veszpremu, Vive wróciło do gry. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem 13:13.

W drugiej części pojedynku Veszprem wysforował się na kilkubramkowe prowadzenie. Mistrz Polski dzielnie próbował odwrócić losy półfinału, ale to się nie udało. Doskonała gra Aleksa Dujshebaeva i Blaza Janca nie wystarczyła, by po raz pierwszy od trzech lat zawalczyć o triumf w Lidze Mistrzów. Telekom Veszprem wygrał ostatecznie z Vive 33:30. W finale Węgrzy zagrają z Wardarem Skopje, który okazał się lepszy od FC Barcelony (29:27). Z katalońskim klubem Kielczanie zagrają dziś o 3. miejsce.

FC Barcelona - PGE Vive Kielce. Gdzie oglądać mecz o 3. miejsce w turnieju Final Four Ligi Mistrzów? Transmisja TV, stream online, na żywo

Transmisję TV starcia Barcelony z PGE Vive Kielce obejrzymy w Canal+ Sport oraz Eleven Sports 1. Mecz o 3. miejsce w turnieju Final Four LM będzie można też śledzić na stronach: canalplussport.pl, elevensports.pl, w aplikacjach: Canal+ Sport Online, Eleven Sports oraz na platformach: NC+GO, Player.pl, Ipla i Player.pl. Poniżej zamieszczamy harmonogram transmisji:

Studio – godz. 14:15 (Canal+Sport, canalplussport.pl, aplikacja Canal+ Sport Online)

Początek transmisji – godz. 15:00 (Canal+Sport, canalplussport.pl, aplikacja Canal+ Sport Online); godz. 15:10 (Eleven Sports 1, elevensports.pl, aplikacja Eleven Sports). 

Więcej o: