Remis w pierwszym meczu fina³owym PGNiG Superligi. ¦wietne spotkanie w P³ocku

W pierwszym meczu fina³owym Wis³a P³ock zremisowa³a z PGE Vive Kielce 26:26 (14:11). Mistrzowie Polski w koñcowych minutach roztrwonili przewagê i mecz zakoñczy³ siê remisem. Kibice zobaczyli ca³kiem dobry mecz.

Orlen Wis³a Płock lepiej rozpoczęła spotkanie z Vive Kielce i w pierwszych minutach spotkania Wisła wyszła na prowadzenie. VIVE w pierwszej połowie było odrobinę ospałe i pierwsza połowa skończyła się z przewagą Wisły, która prowadziła 14:11.

W drugiej połowie PGE Vive rzuciła się do odrabiania strat. Minute przed końcem Vive nawet prowadziło z przewagą dwóch goli, ale gospodarze i tak zdołali odrobić stratę. Do remisu w ostatnich sekundach spotkania doprowadził Michał Daszek.

Kibice zobaczyli bardzo ciekawe spotkania, dlatego sobotni rewanż zapowiada się jeszcze bardziej emocjonująco.