EHF Liga Mistrzów. PGE VIVE Kielce - Montpellier Handball, 16.02.2019. Sprawdź, gdzie obejrzeć ważny mecz VIVE w walce o awans. Transmisja TV, stream online, na żywo

Piłka ręczna. EHF Liga Mistrzów 2018/2019. PGE VIVE Kielce zagra w sobotę z Montpellier Handball. Jeśli kielczanie chcą poprawić swoją lokatę w grupie muszą pokonać zeszłorocznego triumfatora rozgrywek. Gdzie na żywo oglądać mecz Vive - Montpellier?
Zobacz wideo

Osłabione VIVE powalczy o drugie miejsce w grupie. Rywalem Montpellier

Po 11 kolejkach Ligi Mistrzów EHF Ligi Mistrzów piłkarze ręczni PGE VIVE Kielce zajmują trzecie miejsce w grupie i mają na koncie 14 punktów. Przed nimi plasują się: Wardar Skopje (15 pkt.) i Barcelona (18 pkt.). W przypadku przegranej macedońskiego zespołu i wygranej kielczan, VIVE może awansować na drugą lokatę, co da lepsze rozstawienie w następnym etapie LM. Przeciwnikiem będzie ostatnie w tabeli Montpellier Handball. Zwycięzcy Ligi Mistrzów sprzed roku wyglądają kiepsko w tym sezonie, jednak podczas meczu w Kielcach będą mogli skorzystać ze świetnego Diego Simoneta, który wyleczył kontuzję. Z kolei w kadrze mistrzów Polski zabraknie kontuzjowanych: Luki Cindrica i braci Dujshebaev.

Poprzedni pojedynek obu ekip w Lidze Mistrzów zakończył się wygraną VIVE – 29:26. Po meczu z francuskim klubem, drużyna Tałanta Dujszebajewa zagra jeszcze z Rhein-Rhein-Neckar Löwen i Veszprém KSE.

PGE VIVE Kielce – Montpellier Handball. Gdzie obejrzeć mecz 12. kolejki Ligi Mistrzów?

Transmisję sobotniego spotkania PGE VIVE Kielce – Montpellier Handball przeprowadzi Eleven Sports 3 oraz nSport+. W Internecie mecz obejrzymy na stronie www.elevensports.pl, www.canalplussport.pl oraz w aplikacjach: Eleven Sports, Canal+Sport Online i NC+GO. Początek starcia  w Hali Legionów od godz. 18 (studio w nSport od godz. 17:30). 

Więcej o: