Piłka ręczna. Były reprezentant Serbii Novak Bosković nie żyje. 29-latek popełnił samobójstwo

Były reprezentant Serbii w piłce ręcznej, Novak Bosković, popełnił samobójstwo, strzelając sobie z pistoletu w głowę. Został znaleziony w niedzielę przed swoim domem w Crvence.
Zobacz wideo

Serba znaleziono martwego przed swoim domem w Crvence, gdzie mieszkał wraz ze swoją żoną oraz kilkunastomiesięcznym dzieckiem. Według niepotwierdzonych informacji, miał wdać się w sprzeczkę ze swoją matką, a po niej strzelić z własnej broni w głowę. Ostatnio występował w Maccabi Castro Tel Awiw. Novak Bosković miał 29 lat.

Bosković był prawym rozgrywającym, a największe sukcesy odnosił w Izrealu, gdzie grał łącznie przez sześć lat. Oprócz tego, w swojej karierze reprezentował również barwy rumuńskiego Dinama Bukareszt, słoweńskiego RK Cimor Koper i węgierskiego Tatabanya KC. W reprezentacji Serbii rozegrał pięć spotkań, w których zdobył dziesięć bramek. Był w składzie swojej kadry na mistrzostwa Europy w Polsce. Drużyna z Bałkan znalazła się w grupie A, jednak turniej zakończył się dla nich klęska, gdyż przegrali wszystkie spotkania grupowe.

Więcej o: