Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej. Twitter nie był zbyt łaskawy. "Ręczni byli tylko ręcznikami" "Pamiętacie Brazylia - Niemcy na mundialu?"

Reprezentacja Polski przegrała z Chorwacją 23:37 i tym samym pożegnała się z marzeniami o medalu. Eksperci i kibice nie kryli ogromnego smutku i żalu do Biało-Czerwonych za styl w jakim przegrali.

Wszystko miało wyglądać zupełnie inaczej, niestety Polska przegrała z Chorwacją 23:37 i zajęła dopiero 4. miejsce w grupie 1, tracąc tym samym szanse na walkę o medal.

Porażka gospodarzy turnieju z Chorwatami była najbardziej dotkliwą w całych rozgrywkach. Jeszcze nikt nie przegrał czternastoma punktami.

Prezes PZPN Zbigniew Boniek, który pilnie śledził reprezentacje szczypiornistów miał jedno skojarzenie... Porażka Polaków przypominała mu mecz Brazylia 0-7 Niemcy podczas ostatniego mundialu.

Dziennikarz "Przeglądu Sportowego" Przemysław Rudzki znalazł analogię do sportów walki. Jego twitter był krótki i klarowny: Rzucili ręcznik.

Kontyunując wątek "ręcznika", Robert Błoński stwierdził, że dla Chorwatów byliśmy jedynie tłem. "W tym meczu, niestety, ręczni byli tylko "ręcznikami"(...)"

Eksper Polsatu Sport Jerzy Milewski wyglądał na najbardziej rozżalonego wysoką porażką i wciąż nie może się pogodzić z końcowym rezultatem: Te mistrzostwa .. ta drużyna. ... nie zasłużyła na taki koniec..... Bez trenera , bez pomysłu, bez reakcji.....bez medalu".

Kolejnym spotkaniem reprezentacji Polskiej będzie piątkowe starcie ze Szwedami o 7. miejsce.

Łukaszenka się wściekł, Jurecki został gladiatorem [MEMY]

Najlepsze horrory z udziałem polskich piłkarzy ręcznych [PLAKATY FILMOWE]

Czy Polacy zawiedli Twoje oczekiwanie?