ME piłkarzy ręcznych. Niemcy poprowadzą mecz Polska - Macedonia

Niemcy Lars Geipel i Marcus Helbig będą sędziami niedzielnego pojedynku mistrzostw Europy piłkarzy ręcznych Polska - Macedonia. Początek o godz. 20.30 w Tauron Arenie Kraków, relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE!

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nasCi niemieccy sędziowie nigdy nie byli rozjemcami meczu z udziałem seniorskiej reprezentacji Polski. Tylko raz, w marcu 2005 roku, prowadzili zakończony remisem 21:21 pojedynek Polski z Francją na mistrzostwach świata juniorów.

Dwa razy z tymi arbitrami spotykali się natomiast piłkarz ręczni Vive Kielce w meczach Ligi Mistrzów - w marcu 2012 roku na wyjeździe ze w przegranym 23:25 pojedynku ze słoweńskim Cimos Koper, a w październiku 2014 roku w Kielcach w wygranym 37:32 spotkaniu z węgierskim Pick Szeged.

Podobnie jak w piątkowym meczu z Serbią, tak i w niedzielę obserwatorem z ramienia Europejskiej Federacji Piłki Ręcznej (EHF) będzie Duńczyk Henrik La Cour, a supervisorem meczu Austriak Martin Hausleitner.

Początek spotkania Polska - Macedonia w Tauron Arenie Kraków o godz. 20.30, o godz. 18 w innym meczu grupy A Francja zmierzy się z Serbią. Relacje na żywo na Sport.pl.

Obserwuj @sportpl

Co Ty wiesz o piłce ręcznej?

Zobacz wideo
Polska na Euro 2016...
Więcej o:
Copyright © Agora SA